• دوشنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-184-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

افتتاح دبیرخانه کانون‌های فرهنگی مساجد جنوب فارس

دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد جنوب فارس در لارستان افتتاح شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي فرمانداري لارستان، طي مراسمي دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد جنوب فارس در لار افتتاح شد.

معاون استاندار و فرماندار ويژه لارستان در اين مراسم بر لزوم فراگير شدن چتر حمايتي دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد، تاكيد كرد.

جليل حسني گفت: در شهرستان لارستان برنامه‌های فرهنگی و مذهبی زيادي در مساجد  برگزار می‌شود و با توجه به ظرفیت‌هاي منطقه و گستردگي برنامه‌هاي فرهنگی و هنری و مذهبی، ارتقاء كانون فرهنگي هنري مساجد الزام‌آور شده است.

حسني گفت: با تجمیع شهرستان‌های جنوب فارس، حوزه فعاليت این دبیرخانه گسترده می‌شد و جا داشت که این کانون نيز ارتقاء‌مناسبي داشته باشد تا بتواند در ابعاد مختلف،خدماتی را به  مردم و بخصوص جوانان و نوجوانان ارائه دهد.

او ابراز اميدواري كرد كه با راه‌اندازي دبيرخانه كانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد شهرستان‌هاي جنوب فارس، امكان ارائه خدماتي شايسته در ابعاد فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و ... به مخاطبان ارائه شده و چتر حمايتي دبيرخانه گسترش پيدا كند.

فرماندار ویژه لارستان گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری و کانون‌هایی که مرکز ارزش‌های اعتقادی ما را تشکیل می‌دهند سعی کنند که مخاطبین خودشان را خاص قرار ندهند و از جوانان و نوجوانان و اقشاری که ممکن است با ما ارتباط نداشته باشند، غافل نشوند.

حسنی خاطر نشان کرد: اگر کانون‌های فرهنگي هنري مساجد فعالیت خود را گسترده كرده و فعال شوند و تأثیرگذار باشند، می‌توانند جوانان و نوجوانان زیادی را به مساجد جذب كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: