• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-1373-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر:

تحریف شخصیت امام خمینی‌(ره) راهبرد جنگ نرم دشمنان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس اعتقاددارد که یکی از راهبردهای اصلی دشمن در طراحی و اجرای جنگ نرم در عرصه فرهنگی، تحریف شخصیت حضرت امام خمینی(ره) است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حجت‌الاسلام محمد حاجی‌زاده شنبه 13 خرداد در حاشیه آئین جزءخوانی قرآن در سپاه فجر فارس، گفت: مبارزان دوران انقلاب اسلامی، رسانه‌های انقلابی و اصحاب فرهنگ با تالیف آثار هنری و ثبت خاطرات، حقیقت شخصیت و سیرۀ امام خمینی (ره) را برای نسل جدید بازگو و برای آیندگان حفظ کنند .

حاجی‌زاده با بیان اینکه قیام پانزده خرداد یک نقطه عطف تاریخی و مبدا شکل گیری نهضت اسلامی بر علیه طاغوت شاهنشاهی است، گفت: شاخصه " اسلامی بودن " یکی از وجوه اصلی و تاثیرگذار قیام پانزده خرداد به‌شمار می‌رود و پیام آن پیوند ناگسستنی مردم با مذهب، روحانیت و مرجعیت اسلام است .

وی ادامه داد: قیام پانزده خرداد که با حضور گسترده مردم در حمایت از امام خمینی (ره) شکل گرفت، روحیه ایثار و شهادت در راه اسلام را زنده و مبارزات مردمی را بر علیه رژیم منحوس پهلوی پایه گذاری کرد .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس تشریح زوایای مختلف قیام پانزده 1342 برای نوجوانان و جوانان را موضوعی بسیار مهم دانست و افزود: قیام پانزده خرداد یکی از تاثیرگذارترین وقایع تاریخ معاصر ایران و یکی از مبانی  اصلی شکل دهنده مبارزات مردمی بود که به پیروزی انقلاب اسلامی ایران ختم شد .

وی با بیان اینکه معرفی شهدای قیام پانزده 1342 از موضوعات مهمی است که باید مورد توجه نخبگان و مسئولان کشور قرار گیرد، مبحث ولایت فقیه و رهبری امام خمینی (ره) را از مبانی اصلی پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: امام خمینی (ره) با تبیین اصول حکومت اسلامی و ولایت فقیه و راهبری اقشار مختلف مردم در مسیر مبارزه با رژیم پهلوی یک دگرگونی سیاسی در جهان به وجود آورد .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با بیان اینکه تشکیل جمهوری اسلامی ایران بر پایه دین الهی سرآغاز بیداری اسلامی و مبارزه با استکبار جهانی شده است، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران برای سایر ملت‌های جهان بخصوصوص مسلمانان و مستضعفان به یک الگو تبدیل شده و بخش اعظم توطئه‌های استکبار جهانی بر علیه ملت ایران برای جلوگیری از ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی در جهان است .

وی با بیان اینکه بسیاری از جنبه‌های شخصیت بزرگ امام خمینی (ره) هنوز ناشناخته باقی مانده، گفت: زندگی پرهیزگارانه، شیوه مبارزه با رژیم طاغوت و تشکیل حکومت اسلامی و رهبری خردمندانه امام خمینی (ره) طرحی منحصر بفرد را برای آینده جهان اسلام ترسیم کرده است .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی تحت رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) و با حضور ملت در عرصه های دفاع از انقلاب اسلامی با اقتدار و سربلندی در مسیر نهضت جهانی حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در حال حرکت است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: