• یکشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-4714-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

علت انفجار فروشگاه نمونه در شیراز مشخص شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز علت حادثه انفجار و حریق مجتمع فرهاد و فروشگاه بزرگ نمونه در طبقه همکف این ساختمان را وجود تصاعدات گازی و آلودگی محیط به مواد فرار اشتعالی اعلام و عامل انسانی را در آن دخیل دانست.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی آتش‌نشانی شیراز، محمد فرخ‌زاده شامگاه شنبه 13 خرداد اعلام کرد: حادثه انفجار و حریق مجتمع مسکونی تجاری واقع در بلوار نصر شیراز، بروز تصاعدات گازی ناشی از ریزش و پاشش مواد مایع سریع‌الاشتعال و آلودگی محیط به مواد فرار اشتعالی و برخورد این تصاعدات با کنتاکت الکتریکی و مکانیکی توسط عامل انسانی بوده است.

فرخ‌زاده تصریح کرد: شناسایی عامل یا عاملان مقصر در این حادثه انفجار و حریق در حیطه اختیارات مقام محترم قضایی و انتظامی قرار دارد.

به گزارش ایسنا، ساعت 45 دقیقه بامداد شنبه 13 خرداد، حادثه انفجار و حریق متعاقب آن، خسارات سنگینی به یک فروشگاه بزرگ موسوم به نمونه در بلوار نصر شیراز و ساختمان مسکونی مجتمع فرهاد و ساختمان‌های مجاور وارد کرد.

در این حادثه 36 نفر مصدوم شده و 16 نفر به بیمارستان‌های نمازی و رجایی منتقل شدند که هنوز 6 مصدوم در بیمارستان‌های یاد شده بستری هستند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: