• دوشنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-1673-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان شیراز اعلام کرد:

تائید نتایج انتخابات در 5 شهر شهرستان شیراز/
هیئت نظارت مرکزی در مورد صدرا نظر می‌دهد

فرماندار شهرستان شیراز گفت: انتخابات شوراهای 5 شهر از مجموع 6 شهر شهرستان شیراز توسط هیئت نظارت استان فارس تایید شده است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدر عالیشوندی عصر دوشنبه 15 خرداد در جمع خبرنگاران گفت: آگهی‌های مربوط به تائید انتخابات بلافاصله بعد از اعلام نظر نهایی هیئت نظارت فارس، اعلام شده است.

او با بیان اینکه در این دوره نتایج انتخابات شهرهای شیراز، لپویی، زرقان، داریون و خان زنیان تایید شده است، گفت: هیئت نظارت استان فارس انتخابات صدرا را تایید نکرده و پیشنهاد ابطال انتخابات صدرا را به هیئت نظارت مرکزی داده است.

عالیشوندی گفت:‌هیئت نظارت مرکزی نیز تا پنج روز فرصت اعلام نظر خواهد داشت؛ قطعا ما تا آخرین لحظه از حقوق مردم صدرا در راستای صیانت از آراء حمایت می‌کنیم.

فرماندار شیراز با بیان اینکه در صیانت از آرای مردم کوتاهی نخواهیم کرد، گفت: امیدواریم نتیجه به خیر و صلاح مردم تمام شود؛ اگر چه معتقد هستیم اشکالات وتخلفاتی در انتخابات صدرا وجود داشته که قابل اغماض است.

عالیشوندی معتقد است که اشکالات موجود در انتخابات صدرا، در اکثر نقاط کشور وجود داشته و اینکه چنین مسائلی باعث ابطال انتخابات باشد را قبول نداریم.

فرماندار شیراز ابراز امیدواری کرد که هیئت نظارت مرکزی با تایید انتخابات صدرا، کام مردم این شهر را نیز شیرین کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: