• چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-584-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان نی‌ریز:

آگاهي بخشي و ترويج فرهنگ مديريت مصرف انرژي يك ضرورت است

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان نی‌ریز با بيان اينكه آگاهي بخشي و ترويج فرهنگ مديريت مصرف انرژي، يك ضرورت است، بر نقش مهم روحانیون و مبلغان در دست‌يابي به اين مهم تاكيد كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي توزيع برق فارس، محمدجواد برهانی گفت: انرژي برق يك سرمايه ملي محسوب مي‌شود و همه در قبال حفظ اين سرمايه و استفاده بهينه از آن مسئول هستيم.

وي در ادامه به ظرفیت بالای روحانیون درزمینه آگاهی‌بخشی به مردم در زمینه مدیریت مصرف و پرهیز از اسراف منابع انرژی گفت: امسال برای نخستین بار با سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نی ریز تفاهم نامه همکاری امضاء شده است تا بتوانیم در ایام ماه مبارک رمضان و استقبال زیاد مردم از مساجد، از ظرفیت بالای روحانیون و مبلغان در جهت فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق استفاده كنيم .

برهانی یادآور شد: بر اساس این تفاهم نامه مقرر شده است تا 1500 دفترچه با عنوان "راهکارهای استفاده بهینه از لوازم برقی" به صورت مدیریت شده توسط 144روحانی و مبلغ درسخنرانی‌ها و مجالس توزیع و موارد فرهنگسازی مدیریت مصرف انرژی برق توسط آنان مطرح شود.

مدير برق شهرستان ني‌ريز ابراز امیدواری كرد امسال كه آغاز فصل پيك مصرف برق با ماه مبارك رمضان مقارن شده است با همكاری ائمه جماعت و تريبون‌های مساجد، تابستانی بدون قطع برق ناشی از کمبود نیرو برای شهروندان رقم بخورد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: