• سه شنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-7514-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

بيانيه شوراي شيراز در حمايت از شهردار

شوراي شهر شيراز با صدور بيانيه‌اي از شهردار اين كلانشهر و مجموعه مديران و كاركنان شهرداري قدرداني و از اقدامات انجام شده حمايت كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، شوراي اسلامي شهر شيراز عصر دوشنبه 22 خرداد با تدوين و صدور بيانيه‌اي ضمن قدرداني از خدمات شهرداري و مديريت شهري شيراز، از تمام اقدامات شهردار اين شهر حمايت كرد.

در بيانيه شورا كه نسخه‌اي از آن در اختيار ايسنا قرار گرفت، آمده است؛ باتوجه به زحمات گسترده و جهادی شهردار کارآمد شیراز و کلیه معاونت‌ها، مدیران، شهرداران مناطق یازده گانه سازمان‌ها و نیروهای خدوم شهرداری که در حوزه عمران و آبادانی همه جانبه شهری برای شهر شیراز افتخار آفریدند، بر خود لازم می‌دانیم تا آخرین روز خدمت در شورای چهارم از زحمات عزیزان در شهرداری حمایت كنيم.

شوراي چهارم شهر شيراز اجازه نخواهد داد كه فشارهای سیاسی، تخریبی و پرونده‌سازی‌های واهی براي مدیران شهرداری، زحمات عزیزان را در ماه‌های آخر خدمت به حراج بگذارد.

بدون شک چوب حراج زدن به زحمات شورا و شهرداری شیراز نشان از ناکارآمدی جمعی دارد که در برابرشعار "ما می‌توانیم" احساس حقارت و ناتوانی می‌کنند .

به گزارش ايسنا عصر دوشنبه 22 خرداد شهردار شيراز در جلسه علني شوراي اسلامي شهر شيراز در سخناني به آنچه پرونده‌سازي عليه شهرداري عنوان مي‌كرد، انتقاد و برلزوم حمايت شوراي شهر از مديران مجموعه شهرداري تاكيد كرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: