• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-3173-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس:

عده‌ای نمی‌خواهند اندیشه‌های امام بین مردم رسوخ پیدا کند

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: عده‌ای نمی‌خواهند اندیشه‌های امام راحل بین مردم رسوخ پیدا کند .

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي بسيج دانشجويي فارس، اسماعیل قزل سفلی در گردهمایی فرزندان روح‌الله، گفت: عده‌اي تلاش مي‌كنند گفته‌ها و انديشه‌هاي امام در قفسه‌هاي كتاب بماند .

وي با تصريح اينكه همه در زمينه تبيين انديشه‌هاي امام(ره) وظيفه داريم، گفت:‌عده‌ای می‌خواهند امام منهای استکبارستیزی و ساده زیستی را به ما تحمیل کنند از این رو باید مراقب بود .

قزل سفلی با بیان اینکه امروز تبیین و جهاد حرف زدن با مردم نقش تعیین کننده‌اي در تبیین انقلاب اسلامی دارد، ادامه داد: عده‌ای مغرضانه، برخی از بیانات و توصیه‌های مقام معظم رهبری را به گونه‌ای دیگر القا می‌کنند .

او با تصريح اينكه دانشجويان بايد نقش خود را در انقلاب و نظام اسلامي پيدا كنند، افزود: امروز بیش از گذشته به حرکت با بصیرت نیاز داریم و باید برای ریزترین مسائل جهان تحلیل کنیم .

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس خاطرنشان کرد: دشمنان از هر ابزاری برای مقابله با انقلاب اسلامی استفاده می‌کنند، زيرا این انقلاب الگویی برای همه مسلمانان و دولت های آزاده بخش است .

قزل‌سفلي به بحث نسخه‌های14 میلیاردی اشاره و بیان کرد: به حتم ساحت مقدس پزشکان ما از این مباحث پاک است اما اگر یک نمونه هم باشد زیبنده نیست .

مسئول بسيج دانشجويي استان فارس با بیان اینکه بسیج یک شرکت خصوصی نیست، بر جذب حداکثری تاکید و تصریح کرد: هر فردی که دل در گرو انقلاب و نظام دارد و دغدغه انقلاب داشته باشد، بسیجی است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: