• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-8814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

کشف بيش از 150 كيلوگرم مواد مخدر در فارس

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از كشف 153 كيلو و 100 گرم مواد مخدر طي ماموريت‌هاي جداگانه در نقاط مختلف استان خبر داد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از سايت پليس فارس، سرهنگ محمدجعفر تولايي گفت: در يكي از ماموريت‌ها ماموران انتظامي شهرستان خرمبيد به يك دستگاه پژو 405 مظنون شده و خودرو را متوقف كرده و در بازرسي از آن بالغ بر 56 كيلوم 400 گرم ترياك كشف مي‌كنند.

وي با بيان اينكه قاچاقچيان اين ميزان ترياك را در كپسول گاز خودرو جاسازي كرده بودند، افزود: در اين ارتباط 2 متهم دستگير شد.

تولايي گفت: در عملياتي ديگر ماموران انتظامي شهرستان داراب به يك دستگاه سواري سمند مظنون شده و پس از توقيف، در بازرسي از آن 18 كيلوم و 700 گرم ترياك كشف كردند؛ در اين ارتباط يك دستگاه موتورسيكلت كه وظيفه اسكورت را عهده‌دار بود توقيف و راكب آن نيز دستگير شد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان فارس ادامه داد: ماموران انتظامي شهرستان بوانات نيز حين كنترل محورهاي مواصلاتي يك دستگاه كاميون را توقيف كرده و در بازرسي از آن 28 كيلوگرم ترياك كه به صورت ماهرانه‌اي در باك گازوئيل جاسازي شده بود را كشف كردند.

تولايي بيان كرد: در عملياتي ديگري نيز ماموران انتظامي شهرستان جهرم به يك دستگاه پژو 405 مظنون شده و در بازرسي از آن 10 كيلوگرم ترياك را كشف كردند كه يك متهم در اين رابطه دستگير شده است.

او همچنين از كشف 40 كيلوگرم حشيش از يك دستگاه پژو سواري كه در حاشيه خيابان استقلال ني ريز رها شده بود، خبر داد و از شهروندان درخواست كرد كه هرگونه اطلاعات و اخبار خود را از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 در اختيار نيروي انتظامي قرار دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: