• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-984-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رضائي تاكيد كرد

بیمارستان 310 تختخوابی جهرم بايد امسال تكميل شود

نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد كه تا پايان امسال بايد پروژه احداث بيمارستان 310 تختخوابي جهرم تمام شود و هيچ عذري پذيرفته شده نيست.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، دكتر محمدرضا رضائي كوچي عصر شنبه 27 خرداد در جلسه‌اي با حضور عليزاده معاون وزير راه، گفت: پیمانکار و مشاور 2 موضوع را متعهد شده‌اند كه انجام دهند و من از آنها به سادگي عبور نمي‌كنم.

وي گفت: موضوع اول اينكه تا پايان امسال بايد اين پروژه تمام شود و عذري هم پذيرفته نيست؛ از معاون وزير هم قول مي‌گيريم كه ماهيانه به اين پروژه سر بزنند.

رضائي موضوع دوم را تامين نيروي انساني در زمان احداث پروژه با استفاده از توان بومي شهرستان عنوان كرد.

رئيس دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز در این جلسه با اشاره به اينكه ساخت هشت مركز درماني جديد در جهرم مراحل اجرا را طي مي‌كند، گفت: این موضوع پس از انقلاب بی‌سابقه بوده است .

شهردار جهرم نیز در این جلسه گفت: تلاش می‌کنیم پس از دریافت حق و حقوق شهرداری اقدامات قانونی را برای صدور پروانه‌ی ساخت برای بیمارستان فوق تخصصی انجام دهیم .

مشاور این پروژه نیز از اتمام این بیمارستان فوق تخصصی طبق زمان‌بندی تا پایان امسال خبر داد .

به گزارش ايسنا، پروژه احداث بیمارستان 310 تختخوابي جهرم توسط وزارت راه با همکاری وزارت بهداشت مراحل ساخت را طي مي‌كند و با تصویب اعضای هیئت رئیسه و مجمع خیرین، به نام مبارک حضرت «سیدالشهدا» مزین شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: