• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-9714-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس:

همه باید برای رفع مشکلات فقرا تلاش کنند/
هنوز بدیهی‌ترین نیازهای برخی افراد تامین نشده است

استاندار فارس در حاشیه سرکشی به برخی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، تاکید کرد که به دلیل محدودیت منابع و گستردگی مشکلات، نه تنها مسئولان و دستگاه‌های اجرایی که همه مردم باید برای رفع مشکلات فقرا تلاش کنند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، سید محمدعلی افشانی یکشنبه 28 خرداد، با همراهی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) و جمعی از مسئولان فارس، به دیدار برخی از نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد در شیراز رفت و در حاشیه این دیدار گفت: در جامعه همچنان عده زيادي در زندگي با مشكلاتي روبرو هستند.

استاندار فارس با یادآوری اینکه قبلا هم با برخی از این خانواده‌ها دیدارهایی داشته است، گفت: هنوز در جامعه برخي افراد بديهي‌ترين نيازهايشان تامين نشده است .

وي با اشاره به اين كه مردم ايران به ويژه مردم استان فارس با حس نوع دوستي و احساس مسئوليت در مقابل همنوعان، به نسبت كمك‌هاي شاياني به افراد بي بضاعت مي‌كنند، افزود: سركشي به اين خانواده‌ها و آشنايي با مشكلات شان باعث مي‌شود كمك‌هاي بيشتري براي رفع مشكلات آنان انجام شود.

استاندار فارس با تاكيد بر اين كه مسئولان وظيفه قانوني و انساني دارند تا مشكلات افراد بي بضاعت جامعه را حل كنند، گفت: متاسفم هنوز برخي افراد در ابتدايي ترين مسائل زندگي درمانده هستند .

افشاني ادامه داد: براي حل مشكل مسكن افراد نيازمند، بر اساس توفقات انجام شده با رئیس كميته امداد امام خميني(ره) مقرر شد با مشاركت استانداري و كميته امداد، قدم‌هاي اساسي برداشته شود كه كارهاي خوبي نيز تاکنون انجام شده است.

وي ابراز امیدواری کرد که نسبت به كاهش افراد نيازمند در جامعه، تصريح كرد: نبايد به گونه‌اي تبليغات انجام شود تا افراد برای تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتن تلاش کنند، باید مردم تلاش کنند تا مشکلاتشان را حل کنند، این کمک‌ها مقطعی است و مشکلات را به شکل اساسی حل نمی‌کند.

استاندار فارس با بيان اين كه مسئولان وظيفه دارند مشكلات كساني كه هيچ راهي پيش رويشان نيست را حل كنند، گفت: اين كه با وعده‌هاي غيرواقعي، افراد دست از كوشش بردارند تا دولت به آنها كمك كند، درست نيست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: