• سه شنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-1381-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

روداني خبر داد

رقابت‌هاي ملي كاراته جندي‌شاپور در شيراز برگزار مي‌شود

مديرعامل باشگاه جندي‌شاپور گفت: رقابت‌هاي ملي بزرگ كاراته جندي‌شاپور به مدت 2 روز در شيراز برگزار خواهد شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، خسرو روداني عصر سه‌شنبه 30 خرداد در جمع خبرنگاران گفت: رقابت‌هاي بزرگ جندي‌شاپور از سال 93 به شكل استاني در سطح فارس آغاز شده و از سال 94 به شكل ملي برگزار مي‌‌شود.

او گفت: رقابت‌هاي كاراته كنترلي در گروه مردان و تمام رده‌هاي سني از نونهالان تا بزرگسالان، با حضور و قضاوت داوران ملي و بين‌المللي، روزهاي هفتم و هشتم تيرماه در اردوگاه شهيد رباني شيراز برگزار خواهد شد.

روداني با تصريح اينكه رقابت‌هاي ملي كاراته جندي‌شاپور اكنون در تقويم سالانه فدراسيون كاراته جمهوري اسلامي ثبت شده است،‌ گفت: اين رقابت‌ها سال گذشته با حضور حدود 700 ورزشكار از 17 استان كشور در شيراز برگزار شد و امسال اميدوار هستيم كه شاهد استقبال بيشتري باشيم.

مديرعامل باشگاه جندي‌شاپور با تاكيد براينكه تمام شركت كنندگان در اين رقابت‌ها، جوايز و هدايايي دريافت مي‌كنند، گفت: نفرات برتر اين دوره از رقابت‌ها به‌عنوان تيم منتخب و با حمايت شركت جندي‌شاپور راهي تورنمنت‌هاي بين‌المللي خواهند شد.

روداني با اشاره به حمايت‌هاي گسترده شركت جندي‌شاپور از فعاليت‌هاي ورزشي در رشته‌هاي مختلف، گفت: علي‌رغم اينكه اين شركت حامي بسياري از تيم‌هاي ورزشي بانوان بوده و هست، اما رقابت‌هاي كاراته را طي اين سال‌ها تنها در گروه مردان برگزار كرده است.

او ابراز اميدواري كرد كه با فراهم شدن بسترها، امكان برگزاري رقابت‌هاي ورزشي كاراته جام بزرگ جندي‌شاپور در رده بانوان نيز فراهم شود و گفت: تلاش مي‌كنيم از سال 97 مسابقات بزرگ كاراته جندي‌شاپور به شكل بين‌المللي برگزار شود.

روداني گفت: طي سال‌هاي گذشته تاكنون تيم جندي‌شاپور با شركت در تورنمنت‌هاي مختلف ملي و بين‌المللي 15 عنوان قهرماني را براي ايران كسب كرده است.

مديرعامل شركت جندي‌شاپور با تصريح اينكه، نوع فعاليت اين شركت به‌گونه‌اي است كه نيازمند تبليغ نيست، گفت: آنچه در زمينه ورزش انجام شده و مي‌شود، به واسطه توجه به مسئوليت‌هاي اجتماعي و فرهنگي بوده و در راستاي توسعه هرچه بيشتر و مطلوب‌تر ورزش شكل گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: