• چهارشنبه ۳۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-1481-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدير بسيج ورزشكاران شيراز خبر داد

آمادگي بسيجيان ورزشكار براي حضور در راهپيمايي روز قدس

مدیر بسیج ورزشکاران ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله (ع) شیراز، آمادگی بسیجیان ورزشکار و قهرمان را برای حضوري پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي بسيج ورزشكاران، دکتر فریدون پویا با اشاره به اینکه روز قدس به تعبییر جمهوری اسلامی ایران، روز اسلام است، گفت: جامعه ورزش و جوانان بسیجی همچون سال‌های گذشته به صورت گسترده در راهپیمایی اين روز شرکت می‌کنند .

وی اضافه کرد: روز قدس نماد ظلم ستیزی امت اسلامی بوده و برگزاری راهپیمایی در این روز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که همواره عقب نشینی اسرائیل غاصب را بستر ساز بوده .

رئیس کنفدراسیون بوکس شطرنج آسیا و کمیته بوکس شطرنج جمهوری اسلامی ایران شرکت در راهپیمایی روز قدس را موجب یاس و ناامیدی دشمنان اسلام دانست و گفت: با توجه به افزایش جنایت های این رژیم در غزه، حضور پر رنگ مردم به ویژه ورزشکاران و جوانان در راهپیمایی روز قدس ضروری است .

پویا بر اهمیت حضور جامعه ورزش در راهپیمایی روز قدس تاکید و اضافه كرد: ورزشکاران از اقشار تاثیر گذار جامعه هستند که می‌توانند با حضور خود عمق اقدامات ددمنشانه این رژیم غاصب را به مردم یادآوری کنند .

وی با اشاره به اینکه روز قدس روز مقابله مستضعفان با مستکبران است، افزود: رژیم اشغالگر قدس و سایر مستکبران جهان باید بدانند که مردم ایران برای مبارزه با ظلم و جنایت همیشه آماده اند که نمونه بارز آن دستگیری چندین گروهک تروریستی در ماه اخیر بود .

مدیر بسیج ورزشکاران سپاه ثارالله (ع) شیراز همچنين از ورزشکاران، جوانان، هیئات ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی روز قدس حماسه‌ای دیگر خلق کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: