• یکشنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-276-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون دانشگاه علوم پزشكي شيراز عنوان كرد

تداوم روند ساخت 17 بيمارستان در سراسر فارس

معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي شيراز گفت: هفده بيمارستان در محدوده جغرافيايي تحت نظارت اين دانشگاه در سراسر استان فارس مراحل احداث را طي مي‌كند.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، دكتر سيد جليل معصومي يكشنبه 4 تير در جمع خبرنگاران گفت: علاوه بر شيراز، مهمترين پروژه‌هاي بيمارستاني در شهرستان‌هاي فيروزآباد، قير و كارزين، كازرون، كوار و ني‌ريز قرار دارد.

او از نظارت مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه بر 83 پروژه سلامت در استان فارس به صورت پیمانی خبر داد و افزود: برآورد انعقاد پیمانی بیست پروژه دیگر نیز طی سه ماهه نخست امسال انجام شده است .

معصومی با بيان اينكه 364 پروژه بهداشتي در محدوده تحت نظارت علوم پزشكي شيراز در دست ساخت است، گفت: این پروژه‌ها به صورت امانی بوده و با حضور کارشناسان دفاتر فنی دانشگاه در استان، بر روند ساخت و پیشرفت آنها نظارت مي‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشكي شيراز گفت: يكي از مهمترين پروژه‌هاي بيمارستان استان، بيمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) شهر كوار است و اميدواريم تا پايان نيمه اول امسال آماده بهره‌برداري باشد.

معصومي اضافه كرد: طی دو سال گذشته با همت مجموعه دانشگاه، پروژه‌هاي بيمارستان پيوند اعضاء بوعلی سینا، بيمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین(ع)، بيمارستان‌هاي بوانات و بیضا، قادرآباد، حسن آباد اقلید، علامرودشت، کامفیروز، داریون و کره‌ای، استهبان، آباده و داراب، افتتاح شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: