• چهارشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-1814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

پلمب 5 وسيله بازي در شيراز

مديركل استاندارد استان فارس از پلمب 5 وسيله بازي موجود در سه پارك كلانشهر شيراز خبر داد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي استاندارد فارس، مرتضي رهنما توضيح داد: با توجه به صدور اخطارهاي قانوني به بهره‌برداران وسايل بازي از سوي اين اداره كل و بي‌توجهي به تذكرها، 5 وسيله بازي پلمب شد.

او گفت: اين وسايل شامل كشتي صبا، تاب زنجيري، سازه‌هاي بادي (سرسره بادي) در بوستان كوهپايه، سازه‌هاي بادي در بوستان باغ ملي و دستگاه آفتاب مهتاب (چرخ‌فلك كودك) در پارك آزادي شيراز است.

رهنما ضمن هشدار به بهره‌برداران وسايل بازي موجود در پارك‌ها و تاكيد بر نظارت مستمر از سوي كارشناسان اداره كل استاندارد، گفت: با توجه به ظرفيت‌هاي گردشگري موجود در شيراز و فارس، تمام وسايل بازي موجود در پارك‌ها به شكل مستمر بازرسي مي‌شود و اگر وسيله‌اي فاقد استانداردها باشد، ضمن جلوگيري از فعاليت آن، بهره‌بردار متخلف به مراجع ذي‌صلاح معرفي مي‌شود.

به گفته مديركل استاندارد فارس وضعيت استاندارسازي وسايل بازي در پارك‌هاي تحت نظارت شهرداري شيراز، مناسب بوده و بالغ بر 90 درصد آنها استاندارد است.

رهنما همچنين از مردم درخواست كرد هنگام استفاده از وسايل بازي موجود در پارك‌ها تاييديه استاندارد را از مسئول وسيله مورد نظر مطالبه كنند و اگر تائيديه نداشت، به هيچ عنوان از آن وسيله استفاده نكنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: