• شنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-481-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت وزنه‌برداری استان فارس:

رشد وزنه‌برداري با استفاده از تمام ظرفيت‌ها اولويت است

رئیس هیئت وزنه‌برداری فارس گفت: استعدادهای خوبی در استان برای وزنه برداری وجود دارد و در این راستا از تمام ظرفیت‌ها برای رشد وزنه برداری فارس استفاده می‌کنیم .

  به گزارش ايسنا منطقه فارس، علی رهائی شنبه 10 تير در حاشیه برگزاري مجمع عمومي انتخاب رئيس هیئت وزنه‌برداری استان فارس گفت: وزنه برداری یکی از رشته‌های مدال آور کشور در عرصه‌های جهانی به‌شمار مي‌رود و همین امر باعث بالا رفتن انتظار از این رشته مهم ورزشی شده است.

رهايي اضافه كرد: استان فارس نیز همیشه در موفقیت‌های تیم ملی سهم بسزایی داشته هر چند که با توجه به برخی بی مهری‌ها و نبود حمایت‌های لازم نتوانسته به جایگاه اصلی خود دست یابد .

او اداره کل ورزش و جوانان را از حامیان اصلی وزنه برداری فارس دانست و گفت: با توجه به اعتبارات دستگاه‌های دولتی و تعدد هیئت‌های ورزشی انتظار زیادی از آن اداره کل نداریم و تا امروز نیز حمایت‌های خوبی از این رشته ورزشی داشتند و آنچه که ما به دنبال آن خواهیم بود حضور بخش خصوصی به‌عنوان حامي ورزش خصوصا رشته وزنه‌برداري است.

رهائی گفت: استفاده از تجربه پیشکسوتان این رشته ورزشی به عنوان سرمایه‌های اصلی وزنه برداری استان، استعدادیابی، توجه به رده‌های سنی مختلف، آموزش داوران و مربیان، راه اندازی این رشته میان بانوان و نهایتا توجه جدی به فعال سازی بیش از بیش این رشته ورزشی در شهرستان‌ها از اولویت های اصلی هیئت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: