• شنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-581-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

نباید از توسعه نهادهای اجتماعی ترسید

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با اشاره به رشد كمي و كيفي سازمان‌هاي مردم‌نهاد در دولت يازدهم، هدف دولت را توانمندسازي، ساختارسازي و ايجاد فرصت براي جوانان دانست و گفت: نباید از توسعه نهاد های اجتماعی ترسید .

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب در مراسم آغاز عمليات اجرايي طرح‌هاي ورزشي در مرودشت، جوانان را بزرگترين سرمايه هر كشوري برشمرد و با تصريح اينكه نيروي جوان بزرگترين سرمايه كشورها تلقي مي‌شوند، گفت: افزایش بودجه حوزه جوانان به 400 میلیاردتومان حاکی از درک صحیح برنامه ریزان نسبت به حوزه جوانان است.

كامياب اعتقاد دارد كه اعتماد به جوانان هيچ زماني زيان به‌دنبال نداشته و امروز هم یکی از سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان ارائه آموزش در حوزه‌های اشتغال، ازدواج و عمران و آبادانی به جوانان و کمک به آنها در قالب سازمان‌های مردم نهاد مرتبط است.

وی همچنين ظرفيت‌هاي شهرستان مرودشت را منحصر به‌فرد دانست و با بيان اينكه مرودشت در توسعه زيرساخت‌هاي ورزشي در گذشته توفيق نداشته است، گفت: پروژه‌هاي خوبي براي توسعه اماكن ورزشي در حوزه‌هاي شهري و روستايي شهرستان مرودشت تعريف شده است.

کامیاب افزود: خوشبختانه امسال اعتبارات خوبی از منابع مختلف برای توسعه اماکن ورزشی شهرستان مرودشت در نظر گرفته شده که با تحقق آن شاهد افزایش چشمگیر سرانه ورزش در این قسمت از استان خواهیم بود .

وی احداث خوابگاه و چمن مصنوعی را از اولویت‌های عمرانی این شهرستان در حوزه ورزش دانست و افزود: از محل اعتبارات وزارت نفت نیز بودجه خوبی برای توسعه ورزش این شهرستان در نظرگرفته شده که با کمک نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی توانستیم این بودجه را محقق کنیم .

دبیر شورای عالی ورزش استان فارس با بیان اینکه این بودجه 6 و نیم میلیارد تومان است، گفت: از این مبلغ حدود یک و نیم میلیاردتومان به توسعه عمرانی ورزش بانوان اختصاص دارد .

کامیاب یکی از موانع بزرگ توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در دو سال گذشته را وجود انبوهی از طرح‌های نیمه تمام برشمرد و اضافه كرد: متاسفانه در سال‌هایی که نفت بشکه‌ای 120 دلار فروخته می‌شد قطار توسعه از ریل خارج شده بود و هیچ کس پاسخگوی مطالبات مردم و ورزشکاران نبود .

مديركل ورزش و جوانان فارس توجه به توسعه ورزش در شهرستان‌ها را از اولویت‌های دولت در فارس اعلام و با اشاره به افزایش 500 هزار متری سرانه ورزشی در دو سال گذشته در اين استان گفت: امسال 57 ميليون تومان اعتبار براي تامين تجهيزات ورزشي شهرستان مرودشت پيش‌بيني شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: