• یکشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-1973-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه ثارالله شيراز:

هيچ مسئولي نمي‌تواند در اراده دفاعي ايران خللي ايجاد كند

فرمانده سپاه ناحيه ثارالله(ع) شيراز تاكيد دارد كه هیچ دولت و مسئولی نمی‌تواند در اراده دفاعی ایران خللی ایجاد كند و سپاه در برابر هر گونه اقدام ضد امنیتی خواهد ایستاد .

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز، سرهنگ اسماعيل محبي‌پور در مراسم صبحگاه مشترك نيروهاي بسيج و سپاه تحت امر اين ناحيه، گفت: شدت دشمنی‌ها علیه اسلام روز به روز افزایش می‌یابد و دشمنان اسلام، قریب ۱۰ سال است كه برای سرکوب تفکرات اسلامی به‌ویژه دین‌زدایی، شئونات دینی بشر را مورد تعرض قرار داده‌اند .

محبي‌پور با اشاره به هجمه‌های گسترده دشمنان علیه نیروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه زیر بار حرف زور دشمنان نمی‌رود و به همین دلیل در هر جائی از این میهن كه نیاز به کمک باشد، وارد عرصه می‌شود .

وی با تأكید بر اینكه سپاه همواره در دفاع از امنیت ملت و ایران اسلامی ایستاده است، گفت: سپاه حافظ انقلاب اسلامی و امنیت ملت ایران است و این نهاد برای تأمین امنیت جامعه با رصد اطلاعاتی و امنیتی نقشه‌های پلید معاندان را در نطفه خفه می‌كند .

فرمانده سپاه ثارالله شيراز با بیان اینکه نیروهای مسلح كشورمان قاطعانه و با شمشیر برنده ایستاده‌اند و قدرت‌های دنیا نیز این پیام درک کرده‌اند که قدرت موشکی طبل توخالی نیست، گفت: هیچ دولت و مسئولی نمی‌تواند در اراده دفاعی ایران خللی ایجاد كند و سپاه در برابر هر گونه اقدام ضد امنیتی خواهد ایستاد .

وي با بیان اینکه شدت دشمنی‌ها برعلیه اسلام روز به روز افزایش می‌یابد، گفـت: دشمنان اسلام قریب به ۱۰ سال است كه برای سرکوب تفکرات اسلامی به‌ویژه دین‌زدایی شئونات دینی بشر را مورد تعرض قرار داده‌اند .

محبي‌پور گفت: دشمنان اسلام در کشورهای مسلمان سوریه و عراق و منطقه جنوب غرب آسیا با تعرض فرهنگی و نظامی و امنیتی به‌صورت مرموزانه در مسیر انحرافات دینی و اخلاقی به‌دنبال نابودی اسلام هستند .

فرمانده سپاه ناحيه ثارالله شيراز در بخشي از سخنان خود، سند ۲۰۳۰ را استعماري خواند و گفت: سند 2030 یونسکو به بهانه یکسان کردن فرهنگ‌ها، دین‌زدایی و فرهنگ‌زدایی را هدف گرفته بود و دشمن تمام تلاش خود را در این راه مصروف داشت .

وی ادامه داد: دشمن با این عنوان كه تمام دنیا باید یكپارچه باشد، تلاش می‌كند تا همه كشورها را به زیر بیرق آمریكا درآورد اما با هوشیاری به موقع علما و مردم، این سندی كه می‌رفت در كشورمان ابلاغ و اجرا شود، به كنار گذاشته شد.

فرمانده سپاه ثارالله(ع) شیراز، حذف درس شهید فهمیده از كتب شهید فهمیده را از جمله اقدامات اجرایی سند ۲۰۳۰ برشمرد و گفت: این‌ها مسیری برای دین‌زدایی است در حالی كه فرهنگ مقاومت و ایثار همراه با روحیه سلحشوری و دینی است كه ملت ما را مقاوم كرده است .

محبي‌پور همچنین به نفوذ فرهنگی دشمنان اشاره و اضافه كرد: باید مراقب باشیم چرا كه نفوذ فرهنگی در قالب کنوانسیون‌ها و تعهدات، جوانان و آینده‌سازان و مدیران آینده مملکت را تبدیل به یک دستگاه دست نشانده می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: