• یکشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-1674-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آغاز طرح عارضه يابي واحدهاي صنعتي در فارس

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس از آغاز طرح عارضه يابي واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي اين استان خبر داد .

به گزارش ايسنا منطقه فارس شاهپور قنبري يكشنبه 11 تير در جمع خبرنگاران گفت: واحدهاي صنعتي راكد و واحدهايي كه با ظرفيت‌هاي كمتر از توان اسمي فعاليت مي‌كنند، در طرح عارضه‌يابي شناسايي خواهد شد.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس گفت: در مدل عارضه‌ يابي، اطلاعات كلي واحدهاي صنعتي كوچك جمع‌آوري و محاسبه‌هاي لازم براي تعيين شاخص‌هاي بهره‌وري و سودآوري انجام مي‌شود.

او از فعالان صنايع درخواست كرد در صورت داشتن تقاضاي انجام طرح عارضه‌يابي در واحدهاي صنعتي آنان، با مراجعه به نشاني اينترنتي www.isipo.ir نسبت به تكميل فرم پيش‌بيني شده در قسمت عارضه‌يابي واحدهاي صنعتي اقدام كنند.

قنبري همچنين توضيح داد: پس از شناسايي واحدهاي متقاضي عارضه يابي و تجميع فرم‌ها، كميته كارشناسي تشكيل و گروهي متشكل از مشاوران صنعتي و دانشگاهي موارد براي بررسي به كلينيك صنعت معرفي خواهد شد.

به گفته قنبري، کمک به واحدهای صنعتی کوچک برای توسعه و ایجاد تغییرات لازم در راستاي بهبود و افزایش توان رقابت‌پذیری واحدهاي صنعتي، از اهداف اين طرح است.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس با بيان اينكه مشاور طرح كلينيك صنعت نيز به‌زودي انتخاب و فعال مي‌شود، گفت: در این طرح برای برون‌رفت صنایع از مشکلات برنامه‌هایی پیشنهاد و اجرایی می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: