• دوشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-876-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رحمانيان اعلام كرد

تلاش براي جذب اعتبارات 22 ميليارد ريالي مركز ناباروري جهرم

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم گفت: اسناد لازم براي جذب ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار پروژه مرکز درمان ناباروری "حکیم سلمان جهرمی" از محل اعتبارات اسناد خزانه اسلامي، ادامه دارد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، دکتر محمد رحمانیان دوشنبه ۱۲تیر در جمع خبرنگاران گفت: سال گذشته با اطلاع از مصوبه دولت در خصوص اسناد خزانه اسلامی، با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه، اسناد مربوط به پروژه مرکز درمان ناباروری که شرایط لازم را داشت ارسال شد و بعد از طي مراحل قانوني اين اعتبارات براي جذب به دانشگاه ابلاغ شد.

وي با اشاره به اينكه مركز ناباروري جهرم مراحل ساخت را طي مي‌كند، گفت: اسناد مثبته پیمانکار به مبلغ 2800 میلیون ریال اردیبشهت امسال و الباقی اسناد نیز که قرار بود تا پایان تیر ماه ارسال شود، قبل از ماه مبارک رمضان به خزانه استان ارسال شد اما در تاريخ مقرر بررسي نشد به همين دليل مراتب اعتراض خود را به استان اعلام كرديم.

رحمانيان با بيان اينكه قرار شد در تيرماه اسناد بررسي شود، تاكيد كرد كه امكان جذب 100 درصدي اين اعتبارات وجود دارد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی جهرم برای جذب این اعتبارات تمام مراحل دریافت آن را در موعد مقرر انجام داده است، لذا مشکلی برای دریافت صد در صدی آنها وجود ندارد .

وي با اشاره به برخی از خبرهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی گفت: بنده در جلسه‌ای که جناب آقای استاندار سخرانی کردند حضور داشتم. ایشان در صحبتهای خود هیچ نامی از دانشگاه علوم پزشکی جهرم نبردند .

رحمانیان گفت: تنها چهار سازمان در استان فارس تاکنون موفق به جذب 70 تا 100 درصدی این اعتبارات شده‌اند و ساير اداره‌ها تا پايان تير اسناد را ارسال مي‌كنند.

به گزارش ايسنا، اسناد خزانه اسلامی در زمره اوراق بهادار یا نامي قرار می‌گیرد كه بيانگر تعهد دولت‌ به بازپرداخت مبلغ اسمي آنها در آينده است.

استفاده از اسناد خزانه سال گذشته برای پرداخت به پیمانکاران غیردولتی طرف قرارداد با دستگاه‌های اجرایی، توسط دولت تصويب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: