• دوشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-976-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون پرستاری وزارت بهداشت عنوان كرد:

وجود 140 هزار فارغ‌التحصيل پرستاري در كشور

معاون پرستاري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي گفت: در حال حاضر 190 دانشکده پرستاری، 60 هزار دانشجو، 140 هزار فارغ التحصیل، 20 استاد تمام و 14 هزار مدیر پرستاری در کشور وجود دارد .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، دكتر محمد ميرزابيگي در آئين نکوداشت رئيس پیشین دانشکده پرستاری و مامایی حضرت فاطمه(س) و تجلیل از خدمات ارزنده مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: شیراز، پایگاه دوم و به عنوان یک قلب تپنده در پرستاری کشور، به شمار می رود .

قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: طي چند سال گذشته، با همت حوزه پرستاری وزارت بهداشت و درمان، اتفاقات خوبی در مجموعه پرستاری رقم خورده که از بزرگترین دستاوردها، می توان به پرستاری در منزل اشاره کرد.

دکتر عبدالخالق کشاورزی، افزود: همه باید آگاه باشند که در سطح وزارت بهداشت و دانشگاه‌ها، نگاه ها بر اجرای یکپارچه مجموعه سلامت است و در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، این مهم به خوبی انجام می شود .

مدیر خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز نيز، پرستاری را یک حوزه 24 ساعته عنوان و اضافه كرد: پرستاران با تمام مسایل موجود، با تلاش سیاست های دانشگاه و وزارت بهداشت را انجام می دهند و با تمام وجود از بیماران مراقبت می کنند .

در اين مراسم از دکتر "فرخنده شریف" و "محبوبه ظریفکارفرد" به پاس خدمات رسانی در عرصه پرستاری، قدرداني شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: