• سه شنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-1276-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مسئول بسیج دانشجویی فارس:

مواجهه تخصصی با مسائل از اولويت‌هاي بسيج دانشجويي است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: آرمان خواهی، انقلابی گری، عدالت طلبی، تبیین، مطالبه گری از مسئولان، مواجهه تخصصی با مسائل و خدمت‌رسانی به مردم از اولویت‌های اصلی بسیج دانشجویی است .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، اسماعیل قزل سفلی سه شنبه 13 تيرماه در جلسه تودیع و معارفه مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز با بیان اینکه عمر خدمتی در بسیج معمولا کوتاه است، گفت: موضوع مهم و ارزشمند، تلاش بی قفه در هنگام مسئولیت و استفاده از لحظه‌هایی است که در انقلاب اسلامی مسئولیت داریم .

وی حضور در بسیج را یک موهبت و نعمت الهی برشمرد و با تاکید بر قدرشناسی نسبت به این موضوع مهم افزود: براساس ضرورت دینی و انقلابی در مجموعه بسیج گردهم جمع شده ایم .

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس حضور فعال و موثر در فضای مجازی را یکی از ضرورت‌های امروز جریان انقلابی عنوان و خاطرنشان کرد: با منطق و عقلانیت در فضای مجازی باید از انقلاب اسلامی دفاع کرد .

قزل سفلی با اشاره به فعالیت‌های بسیج دانشجویی اضافه کرد: تبیین، مطالبه گری و خدمت کلیدواژه‌های مهمی است که باید به عنوان اولویت اصلی بسیج دانشجویی به آنها پرداخته شود .

وی با بیان اینکه پرچمداری فعالیت‌های جنبشی بسج دانشجویی در کشور از دانشگاه شیراز مورد انتظار است، گفت: آرمان خواهی، انقلابی گری، عدالت طلبی و مواجهه تخصصی با مسائل در حوزه‌های مختلف علمی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و... از محورهای فعالیت بسیج دانشجویی در دانشگاه شیراز باشد .

مسئول بسیج دانشجویی استان فارس با تاکید بر معرفی این تشکل به افکار عمومی به عنوان یک تشکل علمی و اجتماعی، گفت: شورایی و با خرد جمعی عمل کردن در بسیج دانشجویی، نگاه حداکثری در جذب دانشجویان به بسیج، تقویت مباحث تربیتی، معرفتی، بصیرتی و مهارتی، تشکیلاتی، هویت بخشی به فعالیت پایگاه‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی و... از انتظاراتی است که بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز باید به آن بپردازد .

قزل سفلی ادامه داد: تعامل موثر و سازنده با مسئولان دانشگاه در سطوح مختلف و تشکل‌های دانشجویی، بهره گیری از ظرفیت اساتید انقلابی و ارزشی، حاکمیت نگاه تربیتی و تکلیفی در اجرای برنامه‌ها، پرداختن به آسیب‌های اجتماعی در خوابگاه‌های دانشجویی و مناطق محروم و حاشیه شهر شیراز، ایجاد بستر آزاداندیشی و تضارب آرا و افکار در دانشگاه، سایر انتظارات از مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز است .

به گزارش ايسنا، در اين مراسم ضمن قدرداني از عارف درخشان، مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز، جواد خدادادي به‌عنوان مسئول جديد اين تشكل، معرفي شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: