• چهارشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-3814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دستگیری سارق مسلح بانک‌های شیراز و اصفهان

رئیس پلیس استان فارس از دستگیری سارق مسلح بانک‌های شیراز و اصفهان خبر داد و گفت: این سارق باهوش بعدازظهر سه‌شنبه 13 تیرماه بعد از 26 ماه تلاش توسط ماموران پلیس شیراز دستگیر شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار احمدعلی گودرزی صبح چهارشنبه 14 تیرماه در جمع خبرنگاران گفت: 26 ماه تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی نیروی انتظامی تمامی امکانات خود را برای دستگیری این فرد بسیج کرده بودند .

گودرزی با بیان اینکه این سارق دارای هوش بالایی است و هربار به گونه ای محل خود را تغییر می داد و در لحظه نیز تصمیم گیری می‌کرد،‌گفت: سارق مسلح بانک های شیراز و اصفهان متولد سال ۴۵ و ساکن شیراز است اما اصلیت شیرازی ندارد .

گودرزی بیان کرد: این سارق از سال ۹۴ تاکنون ۱۲ فقره سرقت انجام داده که ۸ فقره در شیراز و ۴ فقره نیز در اصفهان بوده که در آخرین سرقت مامور نیروی انتظامی را به شهادت رساند .

وی اضافه کرد: مامورین ما بارها با انجام بررسی های دقیق و اطلاعاتی محل سرقت بعدی را تشخیص می دادند و تمامی امکانات برای دستگیری این سارق مهیا می شد اما در لحظه آخر تصمیم خود را تغییر می داد .

رئیس پلیس استان فارس با بیان اینکه سارق یادشده در مجموع ۸ سرقت در شیراز انجام داده و ۲۶۲ میلیون تومان به سرقت برده است، گفت: ظهر سه شنبه 13 تیرماه با حضور گسترده در تمامی نقطه های از قبل مشخص شده، پلیس موفق به دستگیری این سارق باهوش در منزلش شد . البته با هماهنگی‌هایی که انجام داده بود همسر وی برخی از مدارک را سوزانده و یا از سیستم رایانه پاک کرده بود .

فرمانده انتظامی فارس ادامه داد: انواع وسائل تغییر چهره، اسلحه کلاش و کلت، البسه نظامی، کلاه های پوششی، کلید چندین خودرو، حدود ۵۰ کارت بانکی و کارت های شناسایی مختلف از این سارق کشف شده است .

سردار گودرزی تصریح کرد: این سارق بارها با تغییر چهره های مختلف توانسته بود از دست مامورین فرار کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: