• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-1780-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رونمایی از کتاب خاطرات شهید نصرالله ایمانی/
کرم‌اللهی: قلم‌های همسو با جریان ولایی حمایت می‌شوند

طی مراسمی از کتاب "بوی خوش عطر"، که شامل بخشی از خاطرات(روزنوشت‌ها) شهید نصرالله ایمانی است، با حضور نماینده ولی فقیه در فارس و برادر شهید ایمانی و رئیس حوزه هنری فارس رونمایی شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، عصر چهارشنبه 14 تیرماه از کتاب روزنوشت‌های شهید نصرالله ایمانی، برادر شهید آیت‌الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، رونمایی شد.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس در این آیین گفت: امیدوارم زمینه‌ای فراهم شود تا بتوانیم عملا از زحمات نویسندگان و مولفینی که در مسیر جریان‌ ولایی انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت قلم زده و با قلم خود از آن حمایت می‌کنند، قدردانی کنیم.

محمد کرم‌اللهی با بیان اینکه راه شهدا، صراط مستقیم و الی‌الله است،‌ گفت:‌ امیدوارم وقتی با بهانه هایی مثل برنامه امروز دور هم جمع می شویم این راه را بهتر بشناسیم و یک بار دیگر راه وصل را با هم مرور کنیم تا بتوانیم پا جای پای مردان بزرگی بگذاریم که با نثار جان خویش راه حقیقت نهایی و غایی را که خدایی شدن انسان است، پیموده‌اند.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس گفت: ان شاءالله ما نیز بتوانیم با بهره گیری از فرهنگ اهل بیت و مکتب حضرت امام حسین علیه السلام قدم‌هایمان را در این مسیر بهتر و راحت تر و روان تر برداریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: