• شنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-2380-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تجمع مدافعان حريم خانواده 21 تير در شيراز برگزار مي‌شود

فرمانده سپاه ناحيه ثارالله(ع) شيراز و هماهنگ کننده مراسم روز حجاب و عفاف، گفت: روز چهارشنبه 21 تيرماه تجمعي با حضور ده‌ها هزار نفر از مدافعان حريم خانواده در خيابان ارم شيراز برگزار مي‌شود.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، سرهنگ اسماعیل محبی‌پور شنبه 17 تير در جمع خبرنگاران گفت: ستاد مردمی هفته حجاب و عفاف با مشارکت نواحی بسیج، سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداري و نیروی انتظامی، برپائي تجمع مدافعان حريم خانواده را براي روز 21 تيرماه برنامه‌ريزي كرده است.

وي گفت: اين تجمع از ساعت 18 تا 19 و 30 دقيقه عصر روز 21 تير در ابتداي خيابان ارم برگزار و پيش‌بيني مي‌شود كه قريب به 10 هزار نفر در آن شركت داشته باشند.

محبي‌پور افزود: تشویق و تبلیغ فرهنگ عفت و پاکدامنی، مطالبه گری از مسئولین برای تلاش بيشتر در زمينه تحیکم بنیان خانواده و ... از اهداف این تجمع مردمی است .

فرمانده سپاه ناحيه ثارالله(ع) شيراز با دعوت از عموم مردم براي شركت در اين مراسم، گفت: در حاشيه اين تجمع، نمايشگاه عرضه محصولات فرهنگي مرتبط با حجاب و عفاف، ايستگاه صلواتي و .. نيز برپا خواهد شد.

محبي‌پور همچنين خاطرنشان كرد: اجراي نمايش خياباني، سرود جوانان، قرائت بيانيه توسط خواهران و برنامه‌هاي مختلف فرهنگي براي اين تجمع پيش‌بيني شده است.

به گزارش ايسنا، هجدهم لغايت بيست و چهارم تيرماه با عنوان هفته حجاب و عفاف ناميده شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: