• شنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-2574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تأکید رضائي بر پرداخت حقوق معوق کارگران نیروگاه جهرم

به‌دنبال اعتراض تعدادي از كارگران نيروگاه سيكل‌تركيبي جهرم، نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي بر لزوم پرداخت حقوق معوق كارگران نيروگاه سيكل تركيبي جهرم تاكيد كرد.

محمدرضا رضائي‌كوچي در گفت و گو با ايسنا منطقه فارس، هر عذر و بهانه‌اي را در معوق ماندن حقوق كاركنان نيروگاه سيكل تركيبي جهرم غير قابل قبول دانست و گفت: بايد حقوق نيروهايي كه در شرايطي دشوار مشغول كار هستند، به موقع پرداخت شود.

رضائي از مدیر نیروگاه سيكل تركيبي جهرم خواست که اقدام عاجلی براي رفع مشكل پرداخت حقوق كاركنان اين نيروگاه انديشيده و اجرايي كند و گفت: طبیعی است کارگری که ۳۰ روز تمام در نیروگاه زحمت می‌کشد، آخر ماه منتظر حق و حقوقش باشد، وقتی مطالبات وی پرداخت نشود، با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهد شد.

نماينده مردم جهرم در مجلس شوراي اسلامي با تصريح اينكه پرداخت نشدن حقوق کارگران نیروگاه قابل قبول نیست، افزود: من فکر نمی‌‌كنم نیروگاه آنقدر ضعیف و ناتوان باشد که از عهده‌ پرداخت حقوق کارگرانش برنیاید .

رضائي در ادامه به پیگیری‌های انجام شده در کمیسیون عمران مجلس اشاره و اضافه كرد: قبلاً برای این موضوع، پیگیری‌هایی را با معاون وزیر نیرو، آقای فلاحتیان، در زمانی که برای بازدید به نیروگاه جهرم آمدند، انجام دادیم و ایشان دستوراتی را نیز در این زمینه صادر کردند .

او با اشاره به اينكه پيگيري‌ها تداوم داشته و دارد، ابراز اميدواري كرد كه براي حل سريعتر مشكل حقوق معوق كارگران نيروگاه سيكل تركيبي جهرم اقدام عاجلي انديشيده شود.

به گزارش ايسنا، عصر ۱۲ تیرماه، تعدادی از کارگران شرکتی نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم به پرداخت نشدن حقوق و مزايايشان توسط پيمانكار مربوطه اعتراض كردند. براساس اين گزارش روز جمعه معاون وزير نيرو سفري به شهرستان جهرم داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: