• یکشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-2974-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر دفتر مدیریت مصرف توزيع برق فارس:

مشتركان بخش كشاورزي از 20 ساعت برق رايگان بهره‌مند مي‌شوند

مدیردفترمدیریت مصرف و کاهش تلفات شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: مشترکان بخش کشاورزی كه با اين شركت در برنامه پيك بار همكاري داشته باشند از 20 ساعت برق رايگان و پاداش ويژه بهره‌مند مي‌شوند.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، شاهرخ آزرم يكشنبه 18 تير در جمع خبرنگاران گفت: آن دسته از مشتركان بخش كشاورزي كه در ساعت‌هاي اوج بار شبكه و در بازه زماني مشخص شده، پمپ آب خود را خاموش كنند، از معافيت‌هايي در بهاي برق مصرفي بهره‌مند خواهند شد.

او گفت: بازه زماني تعيين شده براي تاريخ 15 خرداد تا 15 شهريور بوده و اگر مشتركان بخش كشاورزي در اين ايام و ساعت‌هاي مشخص شده، از پمپ آب استفاده نكنند، مشمول استفاده از برق رايگان در 20 ساعت شبانه روز محسوب مي‌شوند.

آزرم اضافه كرد: شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در تلاش است با بهره‌گيري از روش‌هاي مختلف اطلاع‌رساني، زمينه مشاركت حداكثري كشاورزان در اين طرح را فراهم كند.

او همچنين از عقد تفاهم‌نامه همكاري با بيش از 16 هزار مشترك برق كشاورزي در فارس خبر داد و گفت: حجم تفاهم‌نامه‌ها امسال نسبت به سال گذشته 17 درصد رشد داشته است.

آزرم گفت: براساس بخشنامه توانير، مشتركان بخش كشاورزي كه مصارفي غير از پمپاژ آب دارند، مي‌توانند با كاهش 10 درصدي در مصرف برق در ساعت‌هاي اوج بار، از تخفيف‌هاي در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: