• دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-3274-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل راه و شهرسازی فارس:

شهريور ماه جشن پايان پروژه‌هاي مسكن مهر فارس برگزار مي‌شود

مدير كل راه و شهرسازي استان فارس گفت: تلاش خواهيم كرد كه تا پايان شهريور امسال جشن پايان پروژه‌هاي مسكن مهر اين استان را در شهرك مهر امام‌رضا(ع) برگزار كنيم.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، فيروز تكاور دوشنبه 19 تير در حاشيه بازديد از پروژه مسكن مهر شهرك مهر امام‌رضا(ع)، ابراز اميدواري كرد كه واحدهاي مسكوني اين شهرك، تا پايان شهريور آماده واگذاري باشد.

او گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکونی، معابر، آسفالت خیابان‌ها، مدارس، درمانگاه و مجتمع تجاری شهرك مهر امام رضا(ع) نسبت به چهارماه قبل بسيار خوب است.

تكاور گفت: چهارماه قبل مدارس اين شهرك در حد اسكلت رها و آسفالت معابر انجام نشده بود و حتي پياده روها مشكلاتي را داشت و كار ساخت درمانگاه را شروع نكرده بودند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس با اشاره به تلاش‌هاي انجام شده براي حل مشكلات مالي اين پروژه، پيشرفت همه بخش‌ها را محسوس دانست و گفت: درمانگاه اين شهرك، در زميني با وسعت 2100 مترمربع و در زيربنايي به وسعت 446 مترمربع ساخته مي‌شود.

به گزارش ايسنا، پروژه شهرك مهر امام‌رضا(ع)، از اولين پروژه‌هاي مسكن مهر در استان فارس و شهرستان شيراز بود كه علي‌رغم مخالفت كارشناسان در خصوص مكان‌يابي، بيش از 10 سال قبل اجرايي شد.

اين پروژه از پروژه‌هاي مسكن مهر در بر گيرنده 5 هزار و 525 واحد مسكوني و مجموعه‌هاي مختلف فرهنگي، درماني، اجتماعي، انتظامي و ... است.

طي سال‌هاي گذشته بارها وعده تكميل اين طرح از سوي مسئولان داده شده اما عملياتي نشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: