• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-681-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

كامياب خبر داد:

برگزاري 2 رقابت بين‌المللي ورزشي در فارس/
احداث كمپ رهبران جوان در سپيدان

مديركل ورزش و جوانان استان فارس از برگزاري 2 رقابت بين‌المللي در رشته‌هاي ورزشي اتومبيل‌راني و فوتبال طي ماه‌هاي آتي در اين استان خبر داد .

حيدرعلي كامياب در گفت و گو با ايسنا منطقه فارس گفت: در شهريورماه امسال و با همكاري اداره كل آموزش و پرورش فارس، رقابت‌هاي فوتبال دانش‌آموزي آسيا به ميزباني شيراز برگزار خواهد شد .

كامياب همچنين از برگزاري رقابت‌هاي بين‌المللي رالي، در مهرماه امسال خبر داد و گفت: با توجه به بهبود شرايط اين رقابت‌ها امسال با حضور شركت كنندگاني در كشورهاي مختلف جهان در شهرستان‌هاي مرودشت و ارسنجان برگزار مي‌شود .

او يكي از رويدادهاي مهم امسال را حضور خبرنگاران جوان كشورهاي اسلامي معرفي و اضافه كرد: اين رويداد مهم براساس تقويم برنامه‌هاي شيراز پايتخت فرهنگي جهان اسلام، برگزار خواهد شد .

مديركل ورزش و جوانان استان فارس همچنين با اشاره به اجرايي شدن طرح احداث كمپ رهبران جوان در اين استان، گفت: اين كمپ در منطقه همايجان از توابع شهرستان سپيدان احداث مي‌شود .

كامياب گفت: وسعت اين كمپ 3 هكتار و اعتبار پيش‌بيني شده براي احداث آن 10 تا 14 ميليارد تومان است؛ با تامين 4 ميليارد تومان كار اجرايي را آغاز كرده‌ايم و اميدواريم با تامين و جذب اعتبارت ملي اين مجموعه را تا پايان سال آماده بهره‌برداري كنيم .

مديركل ورزش و جوانان فارس خاطرنشان كرد: اين كمپ ظرفيت اقامتي براي 500 نفر را فراهم مي‌كند و محلي خواهد بود براي برگزاري دوره‌هاي توانمندسازي جوانان جهان اسلام .

به گفته كامياب، كمپ رهبران جوان استان فارس داراي امكانات اسكان، تغذيه، تفريحي، ورزشي و آموزشي بوده و مي‌تواند نيازهاي اردوئي كشور را پاسخگو باشد .

به اعتقاد مديركل ورزش و جوانان فارس، مجموعه ياد شده، بستري است براي رونق اقتصادي در مباحث گردشگري، ورزشي، آموزشي و تفريحي كه امكان برپائي چندين اردو را در سال ايجاد مي‌كند .

كامياب خاطرنشان كرد: براساس تفاهم‌‌هاي انجام شده قرار است سالانه چند دوره از برنامه‌هاي توانمندسازي جوانان جهان اسلام در اين كمپ برگزار شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: