• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-3280-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاري دوره آموزشي مديران روابط عمومي بسيج در شيراز

دوره آموزشي ويژه مديران روابط‌ عمومي نواحي بسيج استان فارس در شيراز برگزار شد.

به گزارش دريافتي ايسنا منطقه فارس معاون روابط عمومي و تبليغات سپاه فجر استان فارس گفت: در این دورۀ دو روزه مبانی خبرنویسی پیشرفته، تحلیل و تفسیر خبر، سوژه یابی، مستندسازی و عکاسی با حضور اساتید برتر استان فارس مرور شد .

سرهنگ پاسدار شفيعي گفت: در این دوره آموزشی ضمن مرور مبانی علوم رسانه، تکنیک‌های جدید رسانه که در خبرگزاری‌های معتبر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، مرور و اين تكنيك‌ها تحليل شد.

وي با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه و روابط عمومی بر افکار عمومی، گفت: اهمیت موضوع رسانه آنچنان مهم است که استکبار جهانی و حتی گروه‌های تروریستی نظیر داعش سرمایه گذاری عظیمی در حوزه رسانه داشتند بنابر این حضور و نقش آفرینی رسانه‌های محور انقلاب اسلامی و مدیران روابط عمومی در این عرصه بسیار مهم است .

شفيعي با اشاره به اهمیت تشریح و انعکاس خدمات سپاه به مردم خاطرنشان کرد: روابط عمومی سپاه فجر تاکنون بیش از شصت برنامه، گزارش خبری و مستند تلویزونی از فعالیت‌های انجام شده تهیه کرده که در قالب  گروه تلویزیونی سپاه فجر از شبکه فارس پخش شده است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر با اشاره به حجم عظیم فعالیت‌های سپاه و بسیج و گستردگی آن در سراسر استان پهناور فارس، گفت: وظیفه حساس و سنگینی در ایجاد هماهنگی بین رسانه‌ها و سپاه و همچنین موضع گیری به موقع و دقیق نسبت به تحولات بر عهده مدیران روابط عمومی بسیج قرار دارد برگزاری این گونه دوره‌های اموزشی آمادگی مدیران روابط عمومی را در مواجهه با شرایط و موضوعات مختلف حفظ کرده و ارتقا می‌دهد .

شفیعی خاطرنشان کرد: مدیران روابط عمومی نواحی بسیج به‌عنوان سخنگوی سپاه ناحیه وظیفه کنترل و نظارت کامل بر انتشار اخبار و رویدادها و عملکرد سپاه و بسیج را بر عهده دارند و این امر مستلزم بالابردن سواد رسانه‌ای و علمی در این حوزه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: