• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-2973-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر:

روابط عمومی رُکن اساسی هر سازماني است

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه فجر استان فارس اعتقاد دارد روابط عمومي ركن اساسي هر سازمان و پل ارتباطي بين مردم و سازمان محسوب مي‌شود لذا داراي جايگاهي رفيع است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي سپاه فجر استان فارس، حجت‌الاسلام محمد حاجي‌زاده، در افتتاحيه دوره آموزشي مسئولان روابط عمومي نواحي بسيج استان، با بیان اینکه روابط عمومی فراتر از یک فعالیت اداری و در حقیقت یک هنر است، گفت: اهمیت حوزه روابط عمومی یک مسئله پذیرفته شد در جهان امروز است و تمام سازمان‌های موفق در داشتن یک روابط عمومی فعال و برخط مشترک هستند .

وی ادامه داد: روابط عمومی و تبلیغات در مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش اصلی را در برگزاری برنامه‌ها، آماده سازی و تبلیغات محیطی و ایجاد ارتباط دوسویه بین مسئولان و فرماندهان سپاه با مردم و رسانه‌ها بر عهده دارد .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با اشاره به اینکه سپاه در حوزه‌های دفاعی، سازندگی و فرهنگی فعالیت‌های شاخص و تاثیرگذاری دارد، گفت: مستندسازی از فعالیت‌های شاخص سپاه پاسداران و بسیج و انعکاس این فعالیت‌ها در رسانه‌ها از وظایف اصلی مدیران روابط عمومی نواحی بسیج است .

وی با بیان اینکه معرفی شهدای مدافع حرم اهل بیت (علیهم السلام) یکی از موضوعاتی است که باید مورد توجه مدیران روابط عمومی و رسانه‌های انقلابی قرار بگیرد، گفت: حضور مدیران روابط عمومی نواحی بسیج در اردوهای جهادی و راهیان نور و مستندسازی از این فعالیت‌ها یک حرکت تاثیرگذار در راستای معرفی فعالیت‌های عمرانی، خدماتی و فرهنگی جوانان بسیجی است .

حاجی‌زاده با بیان اینکه استکبار جهانی با استفاده از تبلیغات و رسانه درصدد عوض کردن جای حق و ناحق است، گفت: هجمه رسانه‌ای به انقلاب اسلامی و ترویج پروژه ایران هراسی و سپاه هراسی یکی از برنامه‌های اصلی استکبار جهانی است و مدیران روابط عمومی سپاه و بسیج در خط مُقدم مقابله با این هجمه رسانه‌ای قرار دارند .

وی با بیان اینکه مدیران روابط عمومی سپاه و بسیج باید از تکنیک‌های بروز رسانه و تبلیغات آگاهی داشته باشند، گفت: محتوای تولید شده از سوی روابط عمومی باید جامع باشد و اقشار مختلف جامعه بخصوص جوانان را جذب کند بنابراین کار مدیران روابط عمومی به برنامه‌های ابلاغی سالانه و اطلاع رسانی محدود نمی‌شود .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با بیان اینکه "روابط عمومی" رُکن اساسی سازمان و پُل ارتباطی مردم با مسئولان است، خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم در ماموریت‌ها به موفقیت دست پیدا کنیم باید تبلیغات علمی و موثر داشته باشیم و افراد مختلف را جذب کنیم، این رسالت روابط عمومی و تبلیغات در سازمان است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: