• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-3073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه فجر فارس:

انتفاع عمومی و هم‌افزایی منابع سازمان‌ها رویکرد اصلی اردوهای جهادی است

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: انتفاع عمومی و هم‌افزایی منابع و امکانات سازمان‌ها و دستگاه‌ها در راستای خدمت به مردم و محرومیت زدایی رویکردهای اصلی برگزاری اردوهای جهادی است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي سپاه فجر فارس، سردار سيد هاشم غياثي در جلسه ستاد پشتيباني اردوهاي جهادي استان فارس گفت: مشارکت حداکثری روستائیان و ساکنان مناطق محروم در اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی یکی از اهداف مهم برگزاری اردوهای جهادی امسال است.

وی با بیان اینکه هشتصد گروه جهادی در سال جاری به مناطق محروم استان فارس اعزام می‌شوند، خاطرنشان کرد: فعالیت این گروه‌های جهادی در حوزه‌های عمرانی، آموزشی، فرهنگی، پزشکی و براساس نیازسنجی مناطق محروم خواهد بود .

فرمانده سپاه فجر فارس همچنين در حاشيه اين جلسه در گفت و گو با خبرنگاران و با تاکید بر اینکه برگزاری اردوهای جهادی روحیه اُمید و نشاط را در مناطق محروم زنده می‌کند، گفت: اردوهای جهادی بهترین عرصه و یک فرصت مناسب برای خودسازی روحی، جسمی و معنوی شرکت کنندگان در این طرح‌ها است .

وی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم و محرومیت زدایی در راس برنامه‌های مدیران استان فارس قرار گیرد، خاطرنشان کرد: همکاری و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی با گروه‌های جهادی دستیابی به نتیجه مطلوب و موفقیت را طرح‌های محرومیت زدایی تضمین می‌کند .

غیاثی با بیان اینکه اعضای گروه‌های جهادی اقشار نوجوان، جوان و متخصص کشور هستند، گفت: دانش آموزان و دانشجویان که نسل آینده مدیران کشور هستند با حضور در اردوهای جهادی محرومیت را از نزدیک لمس می‌کنند و با نیازهای ساکنان مناطق محروم کشور آشنا می‌شوند .

وی  با تاکید بر اینکه سپاه فجر فارس با تمام توان از طرح های محرومیت زدایی حمایت می‌کند، گفت: بسیج دارای یک ظرفیت عظیم از نیروی انسانی و اقشار متخصص است و آمادگی دارد در طرح های محرومیت زدایی با تمام دستگاه‌ها و سازمان‌ها همکاری کند .

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه برگزاری اردوهای جهادی یک گام موثر در راستای ترویج فرهنگ خدمت به محرومان در جامعه است، گفت: محرومیت زدایی از مناطق روستایی علاوه بر اینکه موجب رونق تولید و اشتغال می شود، بافت روستایی و مولد جامعه را تثبیت می کند و کاهش چشمگیر مهاجرت روستائیان به شهرها را در پِی خواهد داشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: