• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-781-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت وزنه‌برداری استان فارس اعلام كرد:

حضور چهار وزنه بردار از فارس در اردوي تيم ملي بزرگسالان

رئیس هیئت وزنه برداری استان فارس گفت: براساس دعوت فدراسيون، چهار وزنه‌بردار از استان فارس براي حضور در اردوي تيم ملي بزرگسالان دعوت شده‌اند.

علی رهايی در گفت و گو با ايسنا منطقه فارس گفت: رضا زارعی، محمد زارعی، جابر بهروزی و حميدرضا زارعي، از ورزشكاران با اخلاق مرودشتي از استان فارس در اردوي تيم ملي وزنه‌برداري حضور دارند.

رهايي با يادآوري اينكه در اردوي تيم ملي كه در شهرستان ورزقان از توابع استان آذربايجان شرقي در حال برگزاري است، 15 وزنه‌بردار حضور دارند، گفت: حضور 4 ورزشكار از استان فارس نشان‌دهنده جايگاه اين استان در ورزش وزنه‌برداري است.

وی با بیان اینکه کسب عناوين قهرمانی و دعوت به تیم ملی با برخورداري از حداقل امکانات و به واسطه همت والاي ورزشكاران و همراهي و تلاش دلسوزانه مربيان فارس، جاي قدرداني دارد، گفت: اينكه هر 4 وزنه‌بردار فارسي شركت كننده در اردوي تيم ملي، از شهرستان مرودشت هستند نيز تاكيدي بر لزوم توجه بيشتر به اين ورزش در آن شهرستان است.

رهايي با اشاره به اينكه شهرستان مرودشت در سال‌هاي گذشته هم ورزشكاراني را در عرصه ملي معرفي كرده و قطب وزنه‌برداري فارس محسوب مي‌شود، گفت: رشته وزنه‌برداري با وجود مدال آوری و داشتن قهرمانان ملی در مظلومیت بسر می‌برد.

رئيس هيئت وزنه‌برداري در عين‌حال گفت: تا کنون اداره کل ورزش و جوانان فارس حمایت‌های خوبی از اين رشته داشته و مديركل نيز نگاه ويژه‌اي به اين رشته پرطرفدار ورزشي دارد كه اين موضوع نويد دهنده روزهاي خوبي براي وزنه‌برداري فارس است.

وی افزود : قرار گرفتن اداره کل ورزش و جوانان فارس در سه رده برتر دستگاه‌های جذب کننده اعتبارات از سوی استانداری فارس، براي تمام رشته‌هاي ورزشي و ورزشكاران نويد دهنده روزهاي بهتري در آينده است.

رهايی همچنين گفت: براساس برنامه‌ريزي‌ها به‌زودی مسابقات قهرمانی استان در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به همراه آموزشگاه‌های فارس با نظر شورای فنی و کمیته مسابقات برگزار مي‌شود.

رئيس هيئت وزنه‌برداري استان فارس در خصوص تركيب جديد اين هيئت نيز گفت: تمام کمیته‌ها و روسای هیئت‌های شهرستان‌ها فعاليت‌ خود را ادامه مي‌دهند؛ فعاليت‌ها ارزيابي مي‌شود و اگر نياز بود تغييراتي اعمال خواهد شد.

رهايي گفت: هرگونه تغييري براساس تصميم‌گيري در شوراي فني هيئت بررسي و در صورت نياز انجام مي‌شود و قطعا در راستاي تقويت فعاليت‌ها و ارتقاء‌جايگاه كيفي وزنه‌برداري است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: