• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-284-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار جهرم:

دهیاران و اعضای شوراها قانون را سرلوحه کار خود قرار دهند

فرماندار ويژه‌ي جهرم گفت: اصلی‌ترین وظیفه اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها حفظ وحدت رویه، عمل به قانون و پرهیز از اختلاف است.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، علی‌رضا صحرائیان در جلسه با دهیاران بخش مرکزی با اشاره به اینکه همه مجری قانون هستیم، تاکید کرد: دهیاران و همه مسئولان به عنوان خدمتگزاران مردم بایدقانون گرایی، راستگویی، صداقت و شفافیت را سرلوحه قرار دهند چرا که در این صورت است که مردم، نمره قبولی به کارنامه خدمت آنان خواهند داد.

وی گفت: وعده‌های که از سوی مسئولان ارائه می‌شود باید بر اساس توان، اختیارات و امکانات موجود باشد و وعده‌های غیرقابل اجرا با ایجاد توقعات ناممکن، موجب خسارت به جامعه می‌شود .

نماینده‌ی عالی دولت در شهرستان جهرم تصریح کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی باید بر اساس اولویت‌های روستاها، برنامه ریزی و مردم را نیز در جریان اقدامات و فعالیت‌های خود قرار دهند.

صحرائیان بر تعامل دهیاران با مردم تاکید و اضافه كرد: لازم است تا با گوش شنوا دردهای مردم را شنیده و در صورت ناتواني برای رفع آنها، مشکلات را به مسئولان فرادستی منتقل كنيم.

وی عنوان کرد: دهیاران به عنوان رابط میان دولت با مردم، همه امورات روستا را با استناد به قانون و با کمک شوراهای اسلامی عهده دار هستند و وظایفی که قانون و مردم به آنها محول کرده‌اند با تلاش و پشتکار، انجام مي‌دهند.

فرماندار ویژه‌ي شهرستان جهرم مراقبت و حفاظت از مراتع و منابع طبیعی در فصل تابستان یادآور شد و از مسئولان ذیربط خواست با توجه به گرمای هوا و احتمال آتش سوزی و جلوگیری از خسارات احتمالی  در حال آماده باش کامل باشند .

صحرائیان توجه به مسائل بهداشتی از وظایف مهم همه مسئولان و مردم ذکر و متذکر شد: در مسایل بهداشتی باید نهایت دقت به عمل آید زیرا سلامت فردی و اجتماعی  آرامش افراد را به دنبال خواهد داشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: