• سه شنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-1514-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

بهره‌برداري از طرح‌هاي فرهنگي ورزشي شهرداري در شيراز/
اولين پيست سواركاري در شيراز افتتاح شد

در اولين روز از دهه كرامت، بهره‌برداري از طرح‌هاي فرهنگي، ورزشي و اجتماعي در محدوده جنوب شيراز آغاز شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، شهردار شيراز سه‌شنبه 3 مرداد در حاشيه بهره‌برداري از پروژه‌هاي فرهنگي، ورزشي و اجتماعي به خبرنگاران گفت: اين پروژه فاز دوم از پارك 50 هكتاري شهرداري منطقه 5 شيراز محسوب مي‌شود.

علي‌رضا پاك‌فطرت با يادآوري اينكه اين فاز 27 هكتار وسعت دارد، گفت: در فاز اول 7 هكتار از اين پارك به بهره‌برداري رسيد و امروز هم فاز دوم آماده افتتاح شده است.

وي گفت: در اين پارك علاوه بر فضاي سبز و جنگل‌كاري، زمين‌هاي ورزشي،‌ خصوصا ورزش‌هايي كه زيرساخت‌هاي كمتري در شيراز دارد، مد نظر قرار گرفته است.

پاك‌فطرت از راه‌اندازي اولين مجموعه استاندارد سواركاري در اين پارك خبر داد و گفت: با راه‌اندازي اين مجموعه، شهريورماه امسال اولين دوره مسابقات كشوري را ميزباني خواهيم كرد.

شهردار شيراز گفت: يكي ديگر از مجموعه‌هاي ايجاد شده، سالن استاندارد تيراندازي به وسعت 3 هزارمتر مربع و اولين سالن استاندارد تيراندازي شيراز است.

پاك‌فطرت با اشاره به اينكه در اين پارك، زمين چمن مصنوعي و زمين واليبال نيز احداث شده است، گفت: در بحث فضاهاي فرهنگي، سالن آمفي‌تئاتر و فرهنگسرايي به وسعت 1100 مترمربع ساخته شده است.

شهردار شيراز همچنين گفت: در بحث اجتماعي نيز ساختمان آتش‌نشاني و اورژانس در اين محل و با توجه به نياز و ضرورت‌هاي موجود، احداث و آماده بهره‌برداري شده است.

پاك‌فطرت با اشاره به اينكه پيش از اين عمليات اجرايي بيمارستان 64 تختخوابي توسط يك نيك‌انديش در محدوده منطقه 5 شروع شده است، گفت: اجراي اين برنامه‌ها در محدوده مناطق جنوبي و شرقي كه محدوده‌هاي كمتر برخوردار شيراز محسوب مي‌شود نشان دهنده توجه شهرداري به عدالت اجتماعي و توزيع مناسب طرح‌ها است.

شهردار شيراز گفت: اعتقاد داريم طي سال‌هاي اخير در جنوب و شرق شيراز اقدامات بيشتري نسبت به شمال و غرب شهر انجام شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: