• شنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-673-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

كاهش زمان كاري اداره‌ها در استان فارس

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري فارس طي نامه‌اي به تمام اداره‌ها، نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي استان فارس اعلام كرد كه ساعت كار رسمي از هفتم تا يازدهم مرداد ماه، 13 و 30 دقيقه خواهد بود.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، يدالله رحماني در نامه‌اي خطاب به مديران اداره‌ها، نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي و فرمانداران شهرستان‌هاي استان فارس اعلام كرد كه بنا به درخواست مديرعامل توانير و به دليل افزايش شديد دماي هوا طي هفته جاري، كاهش زمان پاياني اداري اعمال مي‌شود.

براساس اين نامه كه نسخه‌اي از آن در اختيار ايسنا قرار گرفته، رحماني، معاون استانداري فارس تاكيد كرده است كه با هدف صرفه‌جويي در مصرف برق، اداره‌هاي دولتي، سازمان‌ها، بانك‌ها، شركت‌هاي دولتي، شهرداري‌ها و موسسات عمومي غيردولتي در كل استان مكلف هستند ساعت كاري خود را با رعايت سقف مقرر در ماده 87 قانون مديريت خدمات كشوري، از شنبه هفتم مرداد تا 11 مرداد به گونه‌اي تنظيم كنند كه خاتمه آن ساعت 13.30 دقيقه باشد.

در اين نامه تاكيد شده است كه دستورالعمل ابلاغي در خصوص تغيير ساعت ادارات شهرستان‌هاي با دماي بالاتري از 45 درجه، به قوت خود باقي است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: