• یکشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-2114-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

توقفی خارج از برنامه عامل نارضایتی مسافران ایران ایر

پرواز 404 هواپیمایی ایران‌ایر که ساعت 19.30 عصر شنبه 7 مرداد قرار بود از بوشهر مسافرانی را به تهران منتقل کند، به واسطه توقفی خارج از برنامه، زمینه گلایه‌مندی مسافران را فراهم کرد.

یکی از مسافران پرواز 404 هواپیمایی ایران ایر بوشهر به تهران به خبرنگار ایسنا منطقه فارس گفت: عوامل پرواز یاد شده بدون آنکه به مسافران اعلام کرده باشند، توقفی چند ساعته در فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز داشتند.

زينتي با ابراز تاسف از این شیوه مواجهه با مسافران، گفت: ساعت 19.30 دقیقه با شرکت هواپیمایی ایران ایر، بوشهر را به مقصد تهران ترک کردیم اما بدون آنکه از قبل به مسافران این پرواز اعلام شده باشد، هواپیما برای چند ساعت در فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز توقف کرد.

اين مسافر با تصریح اینکه مسئولان این پرواز نیز قبول کردند باید قبل از پرواز این توقف به مسافران اعلام می‌شد، از چنین اقدامات بدون برنامه ابراز گلایه‌مندی کرد و خواستار رسیدگی شد.

محمودی یکی دیگر از مسافران این پرواز نیز گفت: هیچگونه اطلاع‌رسانی در خصوص توقف هواپیما در شیراز به مسافران انجام نشده بود.

وی با بیان اینکه زمان پرواز بین بوشهر تا تهران یک ساعت و 15 دقیقه است،‌گفت: پرواز 404 ایران ایر عصر شنبه 7 مردادماه، فاصله بوشهر تا تهران را در مدت 3 ساعت و 10 دقیقه طی کرد؛ مدت اضافه این پرواز، به توقف خارج از برنامه هواپیما در فرودگاه شیراز اختصاص داشت.

محمودی با تصریح اینکه طبق قوانین هواپیمایی جهانی، اگر هواپیمایی مسافر داشته باشد اجازه انجام سوخت‌گیری را نخواهد داشت مگر در شرایط خاص و با رعایت ضوابطی استاندارد، گفت: اگر هواپیمایی در شرایط اضطراری نیازمند سوختگیری بود، باید گروه آتش‌نشانی در محل حاضر باشند و درب‌های هواپیما باز باشد و دیگر شرایط موجود در قوانین بین‌المللی رعایت شود.

او با اعتراض به اینکه هواپیمای ایران ایر یاد شده، در شرایطی غیر استاندارد اقدام به سوختگیری در فرودگاه شیراز کرده است، گفت: البته در این توقف تعدادی از مسافران در فرودگاه شهید دستغیب شیراز پیاده شده و مسافران جدیدی به مقصد تهران سوار شدند.

محمودی نیز خواستار رسیدگی به چنین اقداماتی که موجب نارضایتی مسافران در پروازهای داخلی می‌شود، شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: