• یکشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-776-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آيت‌الله ايماني:

فعاليت‌هاي قرآني جهاددانشگاهي فارس ارزشمند بوده است

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز فعاليت‌هاي قرآني جهاددانشگاهي در اين استان را ارزشمند دانست.

آيت‌الله اسدالله ايماني، در گفت و گو با ايسنا منطقه فارس، با اشاره به قرار داشتن در آستانه سالروز تشكيل نهاد جهاددانشگاهي(16 مرداد) ضمن قدرداني از اقدامات و فعاليت‌هاي قرآني جهاددانشگاهي استان فارس، خواستار تداوم برنامه‌هاي اين نهاد انقلابي در حوزه‌هاي مختلف قرآني شد.

وي با اشاره به اينكه جهاددانشگاهي به‌عنوان يك نهاد انقلابي و ريشه‌دار و تاثيرگذار بوده است، يكي از اقدامات قابل بيان و شاخص جهاددانشگاهي را پيشتازي در عرصه‌هاي علمي و مراكز دانش‌بنيان دانست.

آيت‌الله ايماني بااشاره به پتانسیل‌های جهاد‌ دانشگاهی، گفت: مراکز دانش بنیان وابسته به جهاد دانشگاهی نمونه‌های موفق فعالیت این نهاد انقلابی است.

وی افزود: جهاددانشگاهی با ایجاد مراکز دانش‌بینان در سطح کشور ارتباط دانشگاه و صنعت را بیش از پیش برقرار و بخش مهمی از فارغ التحصیلان دانشگاهی را دراین مراکز مشغول به کار کرده است.

آيت‌الله ايماني با اشاره به فعالیت‌های جهاد دانشگاهی استان فارس تاکید کرد: فعالیت های قرآنی جهاد دانشگاهی و خصوصا خبرگزاری ایکنا در استان فارس بسیار ارزنده و قابل تقدیر بوده است.

به گفته امام جمعه شیراز جهاد دانشگاهی فارس تاکنون فعالیت‌های ارزشمندی در زمینه ترویج و کتابت قرآن ساماندهي و جشنواره‌ها و همايش‌هاي قرآني موثري برگزار كرده و لازم است اين فعاليت‌ها استمرار داشته باشد.

آيت‌الله ايماني خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی می‌تواند در کنار معاونت فرهنگی دانشگاه‌ها متولی ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی بين دانشجویان و دانشگاهيان باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: