• دوشنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-3014-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

منتخب پنجمین دوره شورای شهر شیراز:

تصميمات شوراي پنجم تحت تاثير فشارهاي بيروني سياسي شده است

منتخب پنجمين دوره شورای شهر جدید شیراز اعتقاد دارد كه تصميمات اتخاذ شده از سوي اين شورا در خصوص واگذاري مسئوليت‌ها، تحت تاثير فشارهاي بيروني، 100 درصد سياسي شده است.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، سيروس پاك‌فطرت بعدازظهر دوشنبه 9 مرداد در جمع خبرنگاران با تصريح اينكه اگر شاهد همراهي ساير اعضاي منتخب شوراي پنجم نباشد، عزم خود را براي فعاليت انفرادي جزم مي‌كند، گفت: بنا به سابقه 16 ساله در شورا و شهرداري شيراز و احترام به راي 75 هزار نفري كه به من راي داده‌اند، تمام وقتم را صرف خدمت به مردم مي‌كنم.

او با تاكيد براينكه داراي شغل‌هاي دوم و سومي نيست، گفت: ديروز و در ايام انتخابات دوران رقابت بود امروز زمان رفاقت و كار است؛ اما به نظر می‌رسد همکاران من در شورای پنجم قصد همراهی را ندارند چرا که بین اعضای هیئت رئیسه و روسای هفت کمیسیون و نماینده در شوراي شهرستان و استان، نامي از من ديده نمي‌شود.

منتخب پنجم شورای اسلامی شهر شیراز تصیمات این شورا را 100 درصد سیاسی دانست و خاطرنشان کرد: مصداق بارز سیاسی کاری شورای پنجم برگزاری دوبار انتخابات هیئت رئيسه شورا بود؛ براي انتخاب هيئت رئيسه يك انتخابات كافي است.

سيروس پاک‌فطرت كه اعتقاد دارد شوراي پنجم تحت تاثير فشارهاي بيروني است، تصریح کرد: در یکی از جلسات منتخبین شورای پنجم تصمیم برآن شد که برای تقسیم کار و استفاده از ظرفیت همه اعضا در شورا، کسانی که عضو هیئت رئیسه می‌شوند مسئولیت ریاست کمیسون‌ها را نپذیرند که به فاصله کمتر از دوهفته این تصمیم عوض شد.

وي همچنين با اشاره به لیست 24 نفره كانديداهاي پست شهرداري شيراز، گفت: به نظر من کمتر از 50 درصد از این لیست، صلاحیت شهرداری شهری مانند شیراز را دارند چرا که برای احراز صلاحیت‌ها سابقه سیاسی افراد مهم‌تر از سابقه اجرایی آن‌ها درنظر گرفته شده است.

به گفته پاك‌فطرت در لیست 24 نفره، افراد جوان، چهره‌های ملی و گزینه‌های توانمند کمتر به چشم می‌خورند و به نظر من همکارانم نباید در انتخاب شهردار عجله کنند چرا که می‌توان برای مدتی از سرپرست در شهرداری استفاده کرد.

منتخب شورای پنجم شورای شیراز در پاسخ به سئوالی درباره احتمال استعفای وی از شورای شهر شيراز خاطرنشان کرد: من آماده ارائه تجربیات 16ساله خود به همکارانم در شورای شهر هستم و درصورتی که آنها نخواهند باعزمی راسخ به کار انفرادی خود در شورا ادامه می‌دهم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: