• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-1074-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برپایی نمایشگاه تولید و اشتغال صنایع خانگی بانوان کار آفرین در شیراز

به مناسبت دهه کرامت با حمایت شهردای و شورای اسلامی شهر شیراز، نمایشگاه تولید و اشتغال صنایع خانگی بانوان کار آفرین درمحور حافظیه برپا شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، مشاور شهردار شیراز در امور بانوان و خانواده، هدف از برگزاری این نمایشگاه را کاربردی شدن تولید و اشتغال در نهاد خانواده عنوان کرد.

مریم حکمت‌آمیز گفت: امور بانوان و خانواده شهرداری در راستای اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ستاد توانمند سازی بانوان به صورت دوره ای برنامه های نمایشگاهی را جهت تقویت بنیان خانواده تدوین و اجرایی می‌کند .

وی ادامه داد: حمایت از مشاغل خانگی بسترساز برنامه ریزی برای اوقات فراغت اعضای خانواده می شود که این امر در بهینه سازی دو عنصر کسب و کار و تولید در کانون خانواده منشا اثر خواهد بود .

حکمت‌آمیز افزود: امور بانوان شهرداری شیراز با همکاری حوزه های مختلف در مجموعه شهرداری زمینه اشتغال را با برپایی نمایشگاه صنایع دستی ویژه خانواده ها فراهم می سازد .

مشاور شهردار شیراز اعتقاد دارد که برپایی نمایشگاه و جشنواره های صنایع دستی بانوان کار آفرین موجب بهره‌گیری غرفه داران از تجارب هنری و اجرایی یکدیگر، بهبود کیفیت محصولات و رشد فرهنگی و اجتماعی بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی و ایجاد تعادل و توازن در محیط خانواده و جامعه خواهد شد.

حکمت‌آمیز با بیان اینکه نمایشگاه یاد شده 100 خانواده را پوشش می‌دهد، خاطرنشان کرد: غرفه داران این نمایشگاه را بانوانی تشکیل می‌دهد که در بانک اطلاعات بانوان کار آفرین امور بانوان و خانواده شهرداری شیراز ثبت نام کرده اند که با یک هدف بر محور تولید و اشتغال در راستای سازندگی در نمایشگاه فعالیت می‌کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: