• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-1674-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی فارس:

پرداخت بیش از 96 درصد وجه کلزا به کشاورزان

مدير تنظيم بازار سازمان جهادكشاورزي استان فارس گفت: تا کنون بیش از 96 درصد وجه کلزا به کشاورزان پرداخت شده است .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، هدايت‌الله رحیمی يكشنبه 15 مرداد در جمع خبرنگاران گفت: كل مبلغ پرداختي بابت كلزا به كشاورزان تاكنون 407 ميليون و 950 هزار ريال بود هاست.

او با بيان اينكه از كل بدهي مربوط به كلزاي خريداري شده از كشاورزان تنها 4 درصد باقيمانده است كه به‌زودي پرداخت مي‌شود، گفت: تاكنون در فارس 886 هزار تن گندم مازاد كشاورزان خريداري شده است.

رحيمي خاطرنشان كرد: بيش از 6 هزار و 600 میلیون ریال از وجه گندم خریداری شده به کشاورزان پرداخت شده كه معادل 58 درصد كل مطالبات گندم‌كاران فارس است.

اين مقام مسئول تصريح كرد كه براي تامين و پرداخت مانده بدهي وجه گندم كشاورزان، پيگيري‌هاي لازم انجام شده و در حال انجام است.

رحيمي در خصوص محصول جو و خريد مازاد اين محصول از كشاورزان فارس نيز گفت: تاكنون بيشتر از 57 هزار تن محصول جو از كشاورزان خريداري شده است.

مدير تنظيم بازار جهادكشاورزي فارس افزود: بالغ بر 48 هزار و 100 تن از كل جو خريداري شده در بورس معامله و مبلغ آن به حساب كشاورزان واريز شده است.

رحيمي با يادآوري اينكه معادل 83.5 درصد طلب كشاورزان بابت جو به آنان پرداخت شده است،‌گفت: مابقي مطالبات طي روزهاي آينده به حساب توليدكنندگان جو واريز مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: