• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-1974-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

شانزدهمین نمایشگاه الکامپ و تلکام در شیراز برگزار می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: شانزدهمین نمایشگاه الکامپ و تلکام و چهارمین نمایشگاه موبایل و تبلت استان فارس، سه شنبه هفدهم مرداد ماه کار خود را آغاز می کند .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس، يداله رحماني گفت: در این نمایشگاه فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و دستگاه های اجرایی در زمینه های مختلف نرم افزار و سخت افزارهای رایانه ای، تجهیزات ارتباطی، زیرساخت و اینترنت، اپلیکیشن های موبایل، تبلت، آموزش و خدمات دولت الکترونیک، حضور خواهند یافت .

وي با بيان اين كه يكي از ویژگی های شانزدهمین نمایشگاه الکامپ و تلکام و چهارمین نمایشگاه موبایل و تبلت استان فارس، حضور کسب و کارهای اینترنتی و رسانه های دیجیتال به طور فزاینده در نمایشگاه بوده است، افزود: از برنامه های جانبی اين نمايشگاه برای پرورش و ظهور خلاقیت های جوانان، مي توان به مسابقه ملي سازه ماكاروني، مسابقات آزاد رباتيك، مسابقات بازيهاي رايانه‌اي پايتخت جوانان اسلام، تور نوآوري و رويداد فن بازار، اشاره كرد .

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري فارس با اشاره به اين كه در مدت زمان برگزاري شانزدهمین نمایشگاه الکامپ و تلکام و چهارمین نمایشگاه موبایل و تبلت، سمينارها و كارگاههاي علمي نيز پيش بيني شده است، گفت: سمينار "طراحي صنعتي و نقش آن در توسعه بازار" و نيز سمينار "تكنيك هاي مذاكره فروش و زنده باد مشتري شاكي" به صورت رايگان جهت علاقمندان در محل نمايشگاه، در سالن فرهنگ برگزار می شود .

رحماني با بيان اين كه در راستاي مشاركت بيشتر و بهتر متقاضيان دراين نمايشگاه، از چندماه قبل استانداري فارس حمايت خود را از الكامپ و تلكام فارس آغاز كرده است، اظهار داشت: به صورت خاص مديريت فناوري اطلاعات و شبكه دولت استانداري نسبت به همكاري با مجري نمايشگاه و جلب حمایت و مشاركت سازمان ها، بانک ها و شركت های بزرگ جهت حضور در نمايشگاه پيگيري هاي لازم را انجام داده است .

وي ادامه داد: در اين خصوص جلسات متعددي با دستگاه هاي اجرايي، بخش خصوصي و دولتی و همچنین كارگروه توسعه دولت الكترونيكی استان برگزار و از همكاري اعضاي هيئت علمي دانشگاه ها نیز بهره گرفته شده و مكاتبات لازم با مراجع ذیربط انجام پذيرفته است .

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري فارس افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با مجری نمایشگاه مقرر شد جهت حضور مجموعه های مختلف با در اختیار قرار دادن فضای لازم به متقاضیان و دستگاههای اجرایی برای ارائه توانمندی های خود و جلب مشارکت هر چه بیشتر مخاطبان و شهروندان، اقدامات لازم انجام پذیرد .

رحماني گفت: شانزدهمین نمایشگاه الکامپ و تلکام و چهارمین نمایشگاه موبایل و تبلت مي تواند فرصت مناسبي براي شركت ها، موسسات، سازمان ها و كليه فعالين حوزه فناوري اطلاعات به ویژه شرکتهای دانش بنیان جهت ارائه توانمندي ها و ايجاد بستر لازم در مسير رشد و توسعه مجموعه خود باشدكه در صورت عملكرد مناسب آنها، رشد مطلوب اقتصادی استان را در پي خواهد داشت .

وي افزود: شانزدهمین نمایشگاه الکامپ و تلکام و چهارمین نمایشگاه موبایل و تبلت جهت بازديد كنندگان از هر قشر از جمله نیروهای سازماني، بخش خصوصي و دانشجويان هم فرصتی مناسب است تا بتوانند با تكنولوژي هاي روز و توانمندی های بومی استان آشنا شده و نیازشان را جستجو و ایده ها و پیشنهاداتشان را به اشتراک گذارند .

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري فارس اظهار داشت: با توجه به رشد قابل توجه سرمایه گذاری در زمینه IT و موقعیت ویژه استان فارس به عنوان یکی از قطب های صنعت الکترونیک در کشور، حضور سرمایه گذاران این صنعت نیز می تواند موجب تسهیل در فرآیند تولید، خدمات و اشتغال پایدار در استان گردد .

براساس این گزارش، شانزدهمین نمایشگاه الکامپ و تلکام و چهارمین نمایشگاه موبایل و تبلت در مساحتی بالغ بر 17هزار متر مربع از 17 لغایت 20 مرداد ماه از ساعت 17 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی فارس واقع در شهرک گلستان میزبان علاقمندان خواهد بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: