• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-3980-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

صحنه نمايش لامرد پذيراي جاندارمري

نمایش جاندارمری به کارگردانی و نویسندگی عباس پرانداخته از شنبه 14 مردادماه در شهر لامرد روي صحنه رفت.

کارگردان نمایش جاندارمری در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس گفت: نمایش جاندارمری روایتی از سلطه یک کدخدا در روستا است که رئیس جدیدی از مرکز برای جاندارمری روستا فرستاده شده و اهالی روستا، کدخدا و اعضای ژاندارمری در تلاش هستند تا رازشانبرای جاندارمری جدید فاش نشود .

عباس پرانداخته افزود: این نمایش به صورت معمایی به تحریر در آمده و با رگه های طنزی که در آن وجود دارد .

وی عنوان کرد: عادل صفایی، صدیقه تقی زاده، مصطفی مجرد، محمد پیکایی، محمدرضا صفایی، علیرضا حقیقی، زهرا رضایی و رامین شیبانی بازیگران این نمایش هستند و مهدی شیخی به عنوان دستیار کارگردان، محمدرضا تیموری نورپردازی، سحر حسنی مدیرصحنه و عباس پرانداخته به عنوان طراح صحنه و لباس از جمله اعضای گروه سیاه و سفید هستند که عوامل اجرایی این نمایش برعهده دارند .

این کارگردان با اشاره به اینکه سه نفر از بازیگران برای اولین بار به هنرنمایی خواهند پرداخت گفت: از اولین کار خود به بازیگران جوان اعتماد کردم و معتقد هستم هر بازیگر باید از یک جایی شروع کند. گاهی بازیگران جوان تر به بخوبی بازیگران باتجربه نیستند اما با کسب تجربه می توانند برای آینده هنر تئاتر و نمایش شهرستان مفید باشند .

وی همچنین درخصوص گروه سیاه و سفید ابراز داشت: گروه سیاه وسفید از سال 92 کار خود را با نمایش سیاه و سفید آغاز کرد و با اجرای نمایش سیاه و سفید، هفت رنگ، کالبدشکافی یک مهمان و همه چیز آرام است تاکنون توانسته است به 25 جشنواره تئاتر استانی راه یابد .

به گزارش ایسنا، نمایش جاندارمری از تاریخ شنبه 14 مردادماه روي صحنه رفته و تا پايان اين هفته ميزبان مخاطبان و علاقه‌مندان تئاتر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: