• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-5314-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

ديدار انجمن صنفي خبرنگاران و عكاسان خبري فارس با شهردار شيراز

همزمان با ايام هفته خبرنگار، اعضاي هيئت رئيسه انجمن صنفي خبرنگاران و عكاسان خبري استان فارس با شهردار شيراز ديدار و گفت و گو كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، شهردار شيراز در اين جلسه با ابراز خشنودي نسبت به تشكيل يك انجمن صنفي در بخش خبرنگاري و عكاسي خبري، تشكيل چنين انجمن‌هايي را به فال نيك گرفت و لزوم هموار كردن بستر فعاليت انجمن‌ها و تشكل‌هاي صنفي را متذكر شد.

علي‌رضا پاك‌فطرت گفت: انجمن صنفي اگر با رويكرد صنفي و با هدف تلاش براي رفع مشكلات و موانع فعاليت‌هاي صنفي، ايجاد شده و فعاليت‌هاي خود را برنامه‌ريزي كرده و سامان‌ دهد، به حتم توفيقاتي را كسب خواهد كرد.

شهردار شيراز اعتقاد دارد كه اگر برچسب‌هاي حزبي و سياسي و گروهي به انجمن‌ها نصب شود، آنها را به تشكل‌هايي تابع تبديل كرده و زمينه محدود شدن آنها را فراهم مي‌كند.

پاك‌فطرت توصيه كرد كه اعضاي هيئت رئيسه انجمن صنفي مستقل فكر و عمل كرده و از ظرفيت‌هاي موجود براي ارتقا سطح دانش‌، آگاهي و بسترهاي آموزشي، رفاهي و معيشتي اعضاي خود استفاده كنند.

شهردار شيراز همچنين همراهي مجموعه شهرداري براي فراهم كردن بسترهاي توسعه فعاليت‌هاي صنفي انجمن را اعلام كرد.

در اين جلسه، رئيس، دبير و خزانه‌دار انجمن صنفي خبرنگاران و عكاسان خبري فارس، ضمن پرزنت اين انجمن، بخشي از برنامه‌ها و اهداف اين تشكل صنفي را تشريح كردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: