• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-2374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آمادگی شهرک‌های صنعتی فارس برای جذب سرمایه‌گذاران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: شهرک‌های صنعتی مهمترین زیرساخت استقرار واحدهای صنعتی و جذب سرمایه‌گذاری است و در این زمینه با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های قانونی از سرمایه گذاران حمایت می‌شود .

به گزارش ايسنا به نقل از روابط عمومي شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس، شاهپور قنبری در نشست صميمي با صنعتگران كه به مناسبت گراميداشت هفته صنايع كوچك برگزار شد، با اشاره به مشوق‌های سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی استان از اعمال تخفیف در  قیمت واگذاري زمین به متقاضیان ایجاد واحدهای صنعتی مناطق محروم استان خبر داد.

قنبري افزود: براي حمايت از سرمايه گذاران، امسال قيمت واگذاري زمين در 60 شهرك صنعتي استان فارس افزايش نداشته است .

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، برخورداري از معافیت‌های مالیاتی 10 ساله، امکان پرداخت اقساطی 70 درصد از قیمت حق انتفاع زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و اعمال تخفیف‌ها و مشوق‌های سرمایه گذاری را از شرايط پيش‌بيني شده براي سرمايه‌گذاران علاقه‌مند به فعاليت در اين مناطق عنوان كرد.

قنبری تصریح کرد: تاکنون بیش از پنج هزار و 565 قرارداد واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی فارس منعقد شده است .

وی با با بیان اینکه 2 هزار و 571 واحد صنعتی فعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی وجود دارد، گفت: در این واحدهای صنعتی برای بیش از 31 هزار و 100 نفر اشتغال ایجاد شده است .

  قنبری تصریح کرد: درحال حاضر 61 شهرك صنعتي در فارس درمرحله واگذاري است و تمام شهرستان‌ها و مناطق استان داراي شهرک صنعتی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: