• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-1573-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آئين تجليل از خبرنگاران حوزه سپاه و بسيج در فارس برگزار شد

غياثي: ارتقاء‌ امنيت محلات با هم‌افزايي بسيج و ناجا دنبال مي‌كنيم

طي آئيني به مناسبت هفته خبرنگار، از خبرنگاران و عكاسان خبري حوزه سپاه و بسيج در شيراز و فارس تجليل شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، شامگاه چهارشنبه 18 مرداد و طي آئيني با حضور فرمانده سپاه فجر استان فارس، از خبرنگاران و عكاسان خبري حوزه سپاه و بسيج، قدرداني و تجليل شد.

فرمانده سپاه فجر استان فارس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه و تبریک روز خبرنگار، گفت: شما خبرنگاران در حوزه رسانه پای خود را جای پای شهدا گذاشته اید، ما نیز بر خود لازم دانستیم از زحمات شما تجلیل و از پیشنهادات شما استفاده کنیم .

سردار سرتيپ پاسدار سيد هاشم غیاثی افزود: در روزهای آینده نشست شورای عالی قشر بسیج رسانه استان با حضور خواص جامعه خبری فارس برگزار خواهد شد و پیشنهادات اعضای این شورا که قابلیت اجرا داشته باشند مورد بررسی و تصویب قرار خواهند گرفت .

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه ده ماه کار مطالعاتی جدی در حوزه محرومیت زدایی توسط سپاه فجر انجام شده است، گفت: پانزده نقطه را برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی بصورت ویژه مدنظر قرار داده ایم و فعالیت قرارگاه محرومیت زدایی که در جلسه ای با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه مصوب شده بزودی در استان فارس آغاز خواهد شد .

وی ادامه داد: فعالیت های این قرارگاه جدید  جدایِ از اقداماتی است که بسیج دانشجویی، بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی انجام می دهند .

غیاثی با بیان اینکه از ابتدای شهریور شاهد ورود سپاه و بسیج به عرصه های اجتماعی و محرومیت زدایی در شهرستان شیراز خواهیم بود، خاطرنشان کرد: طرح ارتقای امنیت محلات با هم افزایی و هماهنگی سپاه، بسیج و نیروی انتظامی فارس اجرا می شود .

وی خاطرنشان کرد: بزودی در حوزۀ خدمات بهداشتی و پزشکی در مناطق محروم شاهد اجرای یک طرح تاثیرگذار خواهیم بود .

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه ساختمان مرکز آموزش های بسیج بزودی به بهره برداری می رسد، گفت: این مرکز به منظور برگزاری دوره های اموزشی و توانمند سازی در اختیار اقشار بسیج قرار خواهد گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: