• جمعه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-1673-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم جهرم در مجلس اعلام کرد

اعلام حمایت مجمع نمایندگان فارس از حضور آذری‌جهرمی در کابینه‌ی دولت دوازدهم

نماینده مردم جهرم در مجلس شواری اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان فارس در آخرین جلسه، حمایت کامل خود را از آذری جهرمی، کاندیدای تصدی پست وزارت ارتباطات در کابینه دولت دوازدهم اعلام کرده است.

محمدرضا رضائی کوچی در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس، با تاکید براینکه آذری‌جهرمی گزینه‌‌ی مناسبی برای تصدی وزارت ارتباطات است، افزود: دولت برای جوان‌شدن نیاز به این چنین نیروهای متخصص و کارآمد و در عین حال جوان دارد .

رضایی با بیان اینکه فضای مجلس برای رأی اعتماد به مهندس آذری مناسب است، ضرورت نوگرايي در تشكيل كابينه جديد را یادآور شد و گفت: مهندس آذري‌جهرمي گزينه‌ی جوان و متخصصي براي تصدي وزارت ارتباطات است .

نماینده‌ی مردم جهرم با اشاره به سوابق مدیریتی آذری تصریح کرد: مهندس آذري‌جهرمي كه به عنوان معاون وزير ارتباطات در امور زيرساخت فعاليت داشته شخص مناسبي از حيث تخصص و كارايي براي تصدي بر اين وزارت‌خانه در دولت دوازدهم است .

وی تخصص و مهارت دو مشخصه‌ی اصلي براي تصدي وزارت‌خانه‌ها دانست و اين دو ویژگی را در مهندس آذري‌جهرمي مشهود عنوان کرد .

وی با اشاره به اينکه لازم است دولت به قشر جوان فرصت رونمايي از توان و استعدادهاي خود را بدهد، ابراز داشت: در جلسه‌ی دیروز مجمع، نمایندگان استان فارس به اتفاق ضمن اشاره به تأثیرگذاری انتخاب وزیر جوان برای توسعه‌ی فارس حمایت قاطع خود را از قرارگرفتن ایشان در جایگاه وزارت اعلام کردند .

رضایی با ابراز امیدواری کرد: ما امیدواریم با انتخاب آذری‌جهرمی توجه ویژه‌ای به حوزه‌ی زیرساخت‌های ارتباطی و بحث اشتغال و توسعه‌ی شبکه‌ای استان فارس انجام گیرد.

نماینده‌ی مردم جهرم با رد شایعات فضای مجازی مبنی بر جوان بودن وی برای وزارت گفت: آذری‌جهرمی متولد ۶۰است و در قیاس با سایر وزرا جوان محسوب می‌شود وگرنه ۳۶سال جوان ناپخته نیست به‌ویژه اینکه رده‌های مدیریتی را یکی‌یکی طی کرده و فردی خوش‌فکر است .

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به جوانان اعتماد کنیم تصریح کرد: به جای ایرادگیری ما و دیگران باید به جوانان کمک دهیم تا ایشان در جایگاه وزارت قرار گیرد .

رضایی با بیان اینکه برچسب سیاسی به آذری نمی‌چسبد ادامه داد: مهندس آذری فردی سیاسی نیست، بلکه فردی فنی و متخصص است و از این رو مورد استقبال فراکسیون‌های مختلف قرار گرفته است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: