• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-1973-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدير كل نظارت و بازرسي استانداري فارس:

پرونده تخلف مديران شهرداري به هيچ عنوان سياسي نيست

مديركل نظارت و بازرسي استانداري فارس گفت: تشكيل پرونده تخلف براي برخي مديران شهرداري شيراز، به هيچ عنوان موضوعي سياسي نيست .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، دارا كياني شامگاه شنبه 21 مرداد در جمع خبرنگاران گفت: روند بازرسي و نظارت بر عملكرد شهرداري‌ها و مديران اين مجموعه از 4 سال قبل و همزمان با قبول مسئوليت در اداره كل نظارت استانداري فارس آغاز شده است .

او با تصريح اينكه طي چهارسال گذشته، بارها تذكرات لازم به شكل شفاهي و كتبي به برخي مديران و مسئولان دستگاه‌هاي مختلف از جمله شهرداري‌ها داده شده است، گفت: موضوع رسيدگي به تخلف شهرداري‌ها و برخي مديران اين مجموعه، روندي قانوني را طي كرده و به هيچ عنوان ارتباطي به انتخابات شوراي شهر و مسائل سياسي ندارد .

مسئول حقوق شهروندي استان فارس خاطرنشان كرد: زماني كه يكي از مديران شهرداري شيراز هجده نفر از بستگان درجه يك، دو يا سه خود را در شهرداري به‌كار مي‌گيرد، قطعا حقوق شهروندي پايمال شده است و بايد با آن برخورد قانوني كرد .

او با بيان اينكه مديران بايد در رعايت حقوق شهروندي و قانون، الگوي جامعه باشند، گفت: قطعا قبل از هر برخورد قضائي، به متخلف يا متخلفان تذكرات شفاهي و كتبي داده شده و مي‌شود .

كياني همچنين با گرامي‌داشت سالروز شهادت شهيد صارمي و روز خبرنگار، خبرنگاران را مرزبانان اندیشه و آزادی و آژیر خطر جامعه توصيف و اضافه كرد: اگر خبرنگار نباشد و به موقع اعلام خطرنکنند و مسئولان گوش نگیرند، هر جامعه‌اي با فاجعه برگشت ناپذیر مواجه خواهد شد .

مدير كل نظارت و بازرسي استانداري فارس خاطرنشان كرد: جوامعی که دوست ندارند صدای خبرنگار را بشنوند، قطعا در زماني ديرتر صدای مردم را بلندتر خواهند شنید .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: