• چهارشنبه ۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-184-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جهرم هفته دولت شاهد افتتاح 108 پروژه خواهد بود

فرملندار ويژه شهرستان جهرم گفت: هفته دولت در اين شهرستان 108 پروژه به بهره‌برداري مي‌رسد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، علي‌رضا صحرائيان چهارشنبه 1 شهريور در جمع خبرنگاران گفت: جهرم حدود 140 هزار نفر جمعيت دارد و به‌ دلیل موقعیت جغرافیایی استراتژیک به‌عنوان شهری استراتژیک مطرح است .

او گفت: در دوره‌ی چهارساله‌ی دولت یازدهم، ۷۴۷ میلیارد تومان به شهرستان جهرم اعتبار تخصیص داده شده است .

فرماندار ویژه‌ی جهرم با توجه به برنامه‌های هفته دولت در جهرم گفت: در هفته‌ی دولت  ۱۰۸ پروژه قابل افتتاح و ۱۲ پروژه آماده کلنگ‌زنی با اعتبار ۹۵۰ میلیارد ریال در شهرستان جهرم بهره‌برداری و کلنگ‌زنی خواهد شد .

صحرائیان در ادامه با توجه به انتخاب امروز هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر جهرم و سرپرست شهرداری جهرم اظهار داشت: شهردار جهرم ‌باید به دور از تعارفات، ضمن اولویت‌ بندی پروژه‌های عمرانی براساس نیاز واقعی مردم، بدهی‌های گذشته را پرداخت کرده و مشکلات حقوقی کارکنان را نیز رفع کند .

وي با اشاره اینکه شهرداری جهرم باید برنامه‌محور اقدام کند و از مسئولان مطالبه‌گری داشته باشد، تصریح کرد: شهردار آینده‌ی جهرم فارغ از بومی یا غیربومی‌بودن باید در تخصیص اعتبار و پروژه به نقاط شهر نگاهی عدالت‌محور داشته باشد و فضاهای تفریحی را گسترش دهد .

فرماندار جهرم با اشاره به لزوم توجه مسئولین شهرداری به فضاهای مختص بانوان و خانواده‌ها خاطرنشان کرد: نیاز واقعی مردم جهرم گسترش فضاهای گردشگری و تفریحی و فضاهای مختص بانوان است و ما در صدد هستیم ورزشگاه مختص بانوان را در جهرم راه‌اندازی کنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: