• شنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-284-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار داراب خبر داد

بهره‌برداري و آغاز عمليات اجرايي 87 پروژه در داراب

فرماندار شهرستان داراب گفت: به مناسبت هفته دولت بهره‌برداري و عمليات اجرايي 87 پروژه در اين شهرستان آغاز خواهد شد.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس، علي‌رضا قاسمپور گفت: اعتبار طرح‌هايي كه در هفته دولت افتتاح شده يا عمليات اجرايي آن آغاز مي‌شود، بيش از 85 ميليارد تومان است.

قاسمپور گفت: در هفته دولت بدون در نظر گرفتن طرح‌های آبرسانی، تعداد 77 پروژه افتتاح می‌شود که 4 پروژه آن مربوط به بخش خصوصی است.

او اضافه كرد: اعتبار پروژه‌های دولتی که افتتاح شده يا عمليات اجرايي آن آغاز مي‌شود، 771 هزار و 762 میلیارد ریال و رقم ریالی 4 پروژه بخش خصوصی 80 هزار و 500 میلیارد ریال است.

قاسمپور خاطرنشان كرد: در این هفته بدون احتساب اعتبار هزینه شده در پروژه آبرسانی، بیش از 85 میلیارد تومان و با احتساب پروژه آبرسانی 142 میلیارد تومان اعتبار هزينه يا پيش‌بيني شده است.

فرماندار شهرستان داراب با انتقاد از برخی گردانندگان کانال‌های تلگرامی گفت: مدیریت برخی کانال‌ها که معلوم نیست و حتی خودشان هم جرأت و جسارت ابراز وجود هم ندارند تا بگویند ما این کانال را اداره می‌کنیم اما مرتب به دنبال تشویش اذهان عمومی هستند؛ اینها باید خودشان را معرفی و مستندات ادعاهاي خود را ارائه کنند .

فرماندار شهرستان داراب با قبول اينكه روند اجرايي برخی پروژه‌ها کند است، گفت: همه پروژه‌های شهرستان جز پتروشیمی، فعال اما روند بعضی از پروژه‌ها کند است.

قاسمپور همچنين با اشاره به شروع رسمي شوراي پنجم و انتخاب شهردار جديد داراب گفت: شهر داراب نيازمند تحولاتي جديد و تاثيرگذار و اين تحولات نيازمند مدیریت و کار جهادی و بسیجی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: