• شنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-484-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرماندار مهر خبر داد

بهره‌برداری و کلنگ زنی 97 پروژه در شهرستان مهر

فرماندار شهرستان مهر گفت: به مناسبت هفته دولت، 97 پروژه به ارزش 57 ميليارد تومان به بهره‌برداري مي‌رسد يا عمليات اجرايي آنها آغاز مي‌شود.

به گزارش ايسنا منطقه‌ي فارس سيد محمد موسوي شنبه 4 شهريور در جمع خبرنگاران گفت: پروژه‌هاي هفته دولت در بخش‌هاي راه و شهرسازي، بهداشت و درمان،‌گازرساني، آبرساني و ... توزيع شده است.

او كه اعتقاد دارد در حوزه گازرسانی شاهد یک انقلاب در شهرستان مهر هستیم، گفت: پیش از سال 92 تنها یک روستا به صورت ناقص گازرسانی شده بود اما امروز ساكنان 39 روستا از مجموع 43 روستای شهرستان از نعمت گاز بهره‌مند هستند .

وی عنوان کرد: در حوزه راهسازی و بهسازی معابر هم خدمات خوبی در این شهرستان انجام شده، به طوری که در سال‌های 89 تا 92 تنها تعدادي پروژه‌های کوچکی در این شهرستان انجام شده بود و از سال 92 تاکنون بیش از 58 میلیارد تومان در زمینه راه‌هاي اصلی وفرعی کار شده است .

فرماندار مهر افزود: محور مهر، گله‌دار، دارالمیزان خود گواه خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه راهسازی است و ما معتقدیم با توجه به صنعتی بودن مناطق مهر و لامرد و عسلویه و تردد ماشین های سنگین این محور تا شیراز باید به چهار باند افزایش پیدا کند .

موسوي تقویت خدمات بهداشت و درمان را از اولویت‌های شهرستان دانست و گفت: تا قبل از سال ۹۲ کمتر از 2 میلیارد تومان به بخش بهداشت  و درمان اعتبار داده می‌شد اما امسال بالغ بر ۲۴ میلیارد تومان اعتبار در اين بخش به مهر اختصاص يافته و امكان تجهيز پايگاه‌هاي اورژانس و تامين تجهيزات درماني فراهم شده است.

او با بیان اینکه به دنبال ایجاد زندگی کیفی در روستا ها هستیم گفت: امروز بیشتر روستاها دارای آب، گاز و جاده مناسب و استاندارد هستند و ما در همین هفته دولت زمین چمن مصنوعی دو روستای دارالمیزان و مزیجان را افتتاح خواهیم کرد .

فرماندار شهرستان مهر عنوان کرد: این خدمات حاصل سیاست‌ها و تلاش دولت برای خدمت رسانی به مناطق محروم است به طوری که پیش از سال 92 کمتر از 4 میلیارد اعتبار به مهر اختصاص داده می شد اما در سال 95 اعتباری بالغ بر 150 میلیارد تومان از منابع مختلف برای شهرستان جذب شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: